Çözüldü Ana hesaptaki VAC ban yeni hesaba yansır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Ana hesabımda VAC ban var o yüzden yeni hesap açtım ve yeni hesap açtığımdan beri ana hesabıma hiç girmedim ben şimdi ana hesabıma yeni hesabımdan çıkış yapıp tekrar girsem yeni hesabıma da yansır mı ban?

Numarayı sonradan başka bir hesaba ekleyince sorun olmaz. Sadece yasaklanma esnasında aynı telefon numarasını paylaşan hesaplarda geçerli bu durum.

Numaramı yeni hesabıma VAC ban yedikten sonra yeni hesabıma ekledim.

Numaramı yeni hesabıma VAC ban yedikten sonra yeni hesabıma ekledim.

Tamam işte, numarayı yeni Steam hesabına sonradan eklemişsiniz. Sorun olmaz bu durumda.

vac yasagi tel no.png

Tamam işte, numarayı yeni Steam hesabına sonradan eklemişsiniz. Sorun olmaz bu durumda.

Eki Görüntüle 1772755

Hesap değiştir özelliğine VAC banlı hesabımı ekledim umarım öyle bir durum yaşanmaz. Bilgisayarımda CS:GO yüklü VAC banlı hesaptada VAC bansızdada o sıkıntı çıkarıtr mı?

@wanetage hocam hesap değiştirirken CS GO yüklüydü VAC banlı hesaba girdim diğer hesabın VAC ban yeme durumu gibi bir şey olur mu?

@Wanetage hocam hesap değiştirirken CS:GO yüklüydü, VAC banlı hesaba girdim diğer hesabın VAC ban yeme durumu gibi bir şey olur mu?

Hayır sorun olmaz dediğim gibi. VAC yasaklamaları, yasaklamanın verildiği esnada aynı telefon numarasına bağlı bütün hesaplara uygulanır. Bunun dışında VAC yasaklı olmayan temiz hesabın, VAC yasaklı hesap ile aynı cihaz üzerinde oturum açması gibi şeyler yasaklama sebebi değil.

Geri
Yukarı