Ana Karakteri Kaliteli Dizi Önerisi

Çok klasik olacak: Narcos, Dexter, Sherlock. Üçünden birini veya üçünü de izlemiş olabilirsin. İzlemediğin varsa izleyebilirsin. Her dizinin baş karakterine hayran kalacaksın :)
Çerezlik bir dizi olarak da Lucifer' ı önerebilirim. Yukarıda saydıklarım kadar "iyi" olmayabilir. Ama çerezlik işte :) Başrol üzerinden dönüyor olaylar.

Çok klasik olacak: Narcos, Dexter, Sherlock. Üçünden birini veya üçünü de izlemiş olabilirsin. İzlemediğin varsa izleyebilirsin. Her dizinin baş karakterine hayran kalacaksın :)
Çerezlik bir dizi olarak da Lucifer' ı önerebilirim. Yukarıda saydıklarım kadar "iyi" olmayabilir. Ama çerezlik işte :) Başrol üzerinden dönüyor olaylar.
Sherlock'u izledim. Narcos'a başladım ama devam etmedim. Dexter'ı daha önce duymadım ama göz atacağım. Teşekkürler.

Sherlock'u izledim. Narcos'a başladım ama devam etmedim. Dexter'ı daha önce duymadım ama göz atacağım. Teşekkürler.
Narcos' u ilk izlediğim zamanlarda bana da olmuştu. Birkaç hafta sonra bir başladım ve gerçekten çok "kaliteli bir iş" dedim. Nadir çekilir o kalitede diziler. Dexter 8 sezon. İyi bir süre götürür :) Rica ederim.

The Walking Dead'in 9 sezonunu da bitirdim. 😀 Yeni sezonu bekliyorum.

Onu da biliyorum. İzlemem heralde, Breaking Bad yetti. 😊
Para amacıyla tutan dizinin yan dizisi çekilmiş gibi bir his oluşuyor insanın içinde. Ama tamamen başlı başına ilk 20 listesine alınabilecek bir dizi. Yabana atmamak lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı