Ana karakterin güçlendiği anime önerisi

Dün önerileriniz üzerine bitirdim gerçekten güzel bir animeydi haftada 1 bölüm çıkması çok kötü bir durum şimdi oturup bekleyeceğiz :/ Demon Slayer'a başladım bu anime de güzel fakat 6. bölüme gelmeme rahmen hala çok güçlendi diyemiyorum ileride illaki güçlenecektir fakat en iyi ustalardan ders alıp biraz yavaş gelişiyor tam olarak istediğim duyguyu vermiyor açıkçası mesela solo leveling tam olarak bahsettiğim gibiydi yine bu tarzda olan başka anime önerileriniz var mı? Solo Leveling'de ki gibi güçsüz dalga geçilen bir çocukken kısa sürede çok güçlenen vs. Olursa sevinirim.

Demon Slayer'da bitti beklediğim beklediğim gibi çok güzel bir animeydi fakat aynı şekilde Karakter'de çok yavaş ilerliyordu fakat çabaları ve hırsı sayesinde kendini izletti gerçekten başka karakter gelişimi iyi olan güçsüzken çok güçlü bir karaktere dönüşen mümkünse yakın yıllarda çıkmış bir anime önerir misiniz?

Son düzenleme:
Dün önerileriniz üzerine bitirdim gerçekten güzel bir animeydi haftada 1 bölüm çıkması çok kötü bir durum şimdi oturup bekleyeceğiz :/ Demon Slayer'a başladım bu anime de güzel fakat 6. bölüme gelmeme rahmen hala çok güçlendi diyemiyorum ileride illaki güçlenecektir fakat en iyi ustalardan ders alıp biraz yavaş gelişiyor tam olarak istediğim duyguyu vermiyor açıkçası mesela solo leveling tam olarak bahsettiğim gibiydi yine bu tarzda olan başka anime önerileriniz var mı? Solo Leveling'de ki gibi güçsüz dalga geçilen bir çocukken kısa sürede çok güçlenen vs. Olursa sevinirim.

Demon Slayer'da bitti beklediğim beklediğim gibi çok güzel bir animeydi fakat aynı şekilde Karakter'de çok yavaş ilerliyordu fakat çabaları ve hırsı sayesinde kendini izletti gerçekten başka karakter gelişimi iyi olan güçsüzken çok güçlü bir karaktere dönüşen mümkünse yakın yıllarda çıkmış bir anime önerir misiniz?
Hocam bütün anime serileri hafta da bir bölüm yayınlar.

Hocam bütün anime serileri hafta da bir bölüm yayınlar.

Hocam yeni başladım anime izlemeye haklısınız fakat biraz saçma geldi 20 Dk'lık bir bölümün 1 haftada yayınlanması saçma gelidi tabii ki zordur yapımı fakat çoğu büyük yapım görsel efektli diziler bile toplam 600 Dk'lık sezonu 1 yılda falan çekiyorlar ilginç bir sektörmüş teşekkürler bilgilendirme için.

Bleach önerebilirim. İchigo ha bire Power up alıyor bölümleri izleyince ne demek isteyeceğimi anlayacaksın.

Teşekkürler biraz uzun ve eski olduğu için onun gibi birkaç animeyi sonraya bırakıyorum şu anlık biraz daha kısa olanları izliyorum hocam.

Arkadaşlar Sword art online başladım ilk sezon bitti neredeyse 1 2 bölüm kaldı fakat anime 4 sezon 1. sezonda birinci oyunu bitirip ikinci oyuna geçtiler ve biraz saçmalamaya başladı anime diğer sezonlar nasıl ve konuyu nasıl bu kadar kötü işleyip 4 sezon yaptılar şuan diğer sezonlarda ne olacak çok merak ediyorum buradan toparlıyorlar mı diğer sezonlar izlenir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı