YouTube Ana sayfa boş gözüküyor

Sertaç Binli

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri (IT)
Herkese merhaba.

YouTube ana sayfam bilgisayarda tüm tarayıcılarda boş şekilde geliyor. Chrome, Edge, Firefox ve Opera ile denedim, hepsinde aynı. Ayrıca fark ettim ki, Google hesabımla oturum açmadan veya gizli sekmede YouTube'a girdiğimde böyle bir problem bulunmuyor.

Ayrıca YouTube'da sol taraftaki menülerde, "abonelikler, Shorts" veya diğer kategorilere geçtiğimde sayfa doğru şekilde yükleniyor.

Cep telefonumdaki uygulamada ise herhangi bir problem yaşamıyorum.

• Tüm tarayıcıların tüm çerezlerini temizlemeyi denedim ancak işe yaramadı.
  • Tüm tarayıcıları (Edge hariç) kaldırıp tekrar kurmayı denedim ancak işe yaramadı.
  • Bilgisayarımı restart etmeyi denedim ancak işe yaramadı.
  • Şu an farklı bir biglisayara erişimim olmadığından farklı bir bilgisayarda deneme şansım bulunmuyor.

Geçmişte açılan konularda benzer sorunlar yaşandığını görüyorum, ancak bazılarında çözüme dair herhangi bir adım bulunmamakta, bazılarında ise izleme geçmişinin aktif olması gerektiği söylenmekte. Benim izleme geçmişim zaten aktif durumda.

Bu bir genel problem mi, yoksa benim hesabıma özel bir sorun mu yaşanıyor anlayamadım.

Çözüm önerilerinizi rica ediyorum.

Dosya Ekleri

• Abonelikler.jpg
    Abonelikler.jpg
    495,7 KB · Görüntüleme: 38
  • Ana_Sayfa.jpg
    Ana_Sayfa.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 37
Tarayıcınızda VidIQ, Adblock gibi youtube'u etkileyen eklentilerden dolayı olabilir.

Hiç bir tarayıcımda, aktif hiç bir reklam engelleyici yok. Hatta Chrome dışında diğer tarayıcılarda hiç bir eklenti yok.
Pek alakalı olduğunu sanmam ama donanım hızlandırmayı açıksa kapatıp, kapalıysa açıp dener misiniz? Bir de başka bir youtube hesabında deneyebilirsiniz.

Pek alakalı olduğunu sanmam ama donanım hızlandırmayı açıksa kapatıp, kapalıysa açıp dener misiniz? Bir de başka bir youtube hesabında deneyebilirsiniz.
Donanım hızlandırma açıktı ve kapatıp tekrar denedim ancak maalesef durum aynı.

Farklı bir hesap ile denediğimde her şey normal ve olması gerektiği gibi.

Çok enteresan bir şekilde sadece benim Google hesabımın oturumu açıkken YouTube ana sayfası doğru şekilde çalışmıyor.

Donanım hızlandırma açıktı ve kapatıp tekrar denedim ancak maalesef durum aynı.

Farklı bir hesap ile denediğimde her şey normal ve olması gerektiği gibi.

Çok enteresan bir şekilde sadece benim Google hesabımın oturumu açıkken YouTube ana sayfası doğru şekilde çalışmıyor.
İlginç bir durum. Youtube forumunda bununla ilgili bir konu oluşturabilirsiniz. Bunun haricinde Google veya Youtube'a doğrudan ulaşamıyorsunuz sanırsam.

Geri
Yukarı