Anadoludan Meslek Lisesine Geçiş

birisii

Decapat
10. sınıfı bitirdim. Anadolu okuyorum ama okulumdan memnun değilim. Bir meslek lisesinin müdürü tanıdığımız fakat sistem kabul etmezmiş bu yüzden okula geçemiyorum kontenjanda var puanımda fazlasıyla yetiyor. Böyle saçma şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geleceğin için değiştirmemeni öneririm. Eğer iyi bir üniversitede eğitim almak istiyosan. Meslek liselerinde derslerin çoğunu görmüyosun bu da sıkıntı. Ben meslek lisesi mezunuyum ve keşke Anadolu'dan mezun olsaydım diyorum. Benden sana bi tavsiye.

Teşekkür ederim ama maalesef ki Anadolu'da okusan bu sistemde iyi bir meslek sahibi olamıyorsun ne yazık ki.

O işi yaparken mutlu olucaksan zevkle yapıcaksan ben bişey diyemem hatta git yani. Ama bu işte para var diye girmeni önermem. Yine de senin seçimin.

A yok para için değil 2 bölümde de mutlu olurum ama sorun şu ki 10. sınıf sonunda anadolu türünden başka bir okula geçiş yokmuş kızdığım noktada bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı