Anadoludan Meslek Lisesine Geçiş

Başka anadolu okullarına geçebilirsin.
Ben de 10. sınıfı bitirdim.
Fen lisesindeyim :)
Ayrıca uygun şartlar varsa istediğin okula geçebilirsin. Sistem izin vermiyorsa illa bir sebebi vardır; kontenjan veya puan durumu gibi.
Kaç puan aldınız?

Başka anadolu okullarına geçebilirsin.
Ben de 10. sınıfı bitirdim.
Fen lisesindeyim :)
Ayrıca uygun şartlar varsa istediğin okula geçebilirsin. Sistem izin vermiyorsa illa bir sebebi vardır; kontenjan veya puan durumu gibi.
Kaç puan aldınız?
Şartlar uygun hem puanım fazlasıyla yetiyor hemde kontenjan var. Nakil başvurusunda bulunsam bile sistem kabul etmezmiş böyle söylediler. 2 anadolu okudum diyeymiş ama anlamıyorum ne alakası var sorumlu geçebilirim geçen sene görmediğim derslerin sınavlarını çalışıp bu sene olurum

Okuduğun lisenin inan bir önemi yok, şimdi ki aklım olsa açıktan okur tam anlamıyla KPSS ve ya eski adıyla YGS ve LYS'ye çalışırdım. Hangi liseyi okursan oku aynı torbanın içine atılıyorsun.
-Sağlık liseleri hariç.

"Şey" daima ayrı yazılır :)
Aslınsa arapça kökenli bir kelime olup eşya anlamına gelir. Ondan ayrı yazılır :)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Siz okuldaki kişiyle muhatap olmayın.
Nakile başvurun, eğer olmuyorsa zaten onlar size anlatır sebebini.

Okuduğun lisenin inan bir önemi yok, şimdi ki aklım olsa açıktan okur tam anlamıyla KPSS ve ya eski adıyla YGS ve LYS'ye çalışırdım. Hangi liseyi okursan oku aynı torbanın içine atılıyorsun.
-Sağlık liseleri hariç.
Haklısın gerçekten ya okuyoruz da acaba neden okuyoruz fabrikada askeri maaşla çalışmak için mi bütün eziyetler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı