Çözüldü Anakart çizildi bir şey olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam kendim çizdim ben orayı üretimden kaynaklı değil.

Oluyor işte bir şey olmaz değil mi?

Hocam senin orayı o şekilde çizmen için anakartı senin tasarlamış olman gerekiyor çok panik oluyorum diyorsan sahibindende aynı ürünü satan bir satıcıyla iletişime geç çaktırmadan çizmiş olduğundan şüphelendiğin yerin fotoğrafını atmasını iste sonra almaktan vazgeçtim dersin ama bu zahmete girmek ne kadar mantıklı o senin bileceğin iş ortada çizik yok dostum sen büyütüyorsun.
Hocam kendim çizdim ben orayı üretimden kaynaklı değil.

Oluyor işte bir şey olmaz değil mi?

Hocam senin orayı o şekilde çizmen için anakartı senin tasarlamış olman gerekiyor çok panik oluyorum diyorsan sahibindende aynı ürünü satan bir satıcıyla iletişime geç çaktırmadan çizmiş olduğundan şüphelendiğin yerin fotoğrafını atmasını iste sonra almaktan vazgeçtim dersin ama bu zahmete girmek ne kadar mantıklı o senin bileceğin iş ortada çizik yok dostum sen büyütüyorsun.

Çözüm
Hocam daha bilgisayar çalıştırmadım ram'leri almadığım için bir sorun çıkarırım o minik şey çizik demeyim

Hocam çok teşekkür ederim gece gece sizi de rahatsız ettim çok sağ olun.

Rahatsızlık vermediniz ne olursa olsun ister konu üzerinden etiket atıp tekrar soru sorabilir veya da yeni açacağınız yeni konunuza etiketleyebilirsiniz iyi sosyallsr tek isteyeceğim mesajımı çözüldü olarak raporlamanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı