Anakart çizildi

İnşallah bu bilgiye deneyim ile ulaşmamışsındır😁.

Deneyim var ama sorun olmayan deneyim. :D

Şu an kullandığım anakartımda da vida yerinin kenarında bayağı bir yol kalkmış, bildiğin bakır kısmı gözüküyor ama önemli olan o bakır kısmın kalkmaması, o kalkarsa işin bitti, üstündeki boya kalkarsa sorun yok.

Şu an sistem kararlı bir şekilde çalışıyor mu?
Evet oyunlara
Veri yollarına ve componentlere zarar vermediyseniz sıkıntı olmaz.İyi çalışmalar.
Evet şuan bi sıkıntı yok çatur çutur oyun oynuyorum ilerki dönemlerde sıkıntı çıkarmı
Herhangi bir sorunla karşılaşmazsın için rahat olsun.
Evet şuanlık bir sorun yok ama ileride sıkıntı çıkarmı

Evet oyunlara
Evet şuan bi sıkıntı yok çatur çutur oyun oynuyorum ilerki dönemlerde sıkıntı çıkarmı

Evet şuanlık bir sorun yok ama ileride sıkıntı çıkarmı
Birşey olmaz ya. Böyle ince şeylerden sıkıntı olmaz. Ama temizlik yaparken nasıl çizdin merak ettim.

Anakart korozyon önleyici kaplama olur devre yolları üstünde fazla kalın değil devre yoluna zarar verecek kadar derin bir çizik değilse sorun yok.
Evet şuan sistem çalışıyor oyunlara girdim hiç bir sıkıntı tok ileride sorun ile karşılaşırmıyım
Birşey olmaz ya. Böyle ince şeylerden sıkıntı olmaz. Ama temizlik yaparken nasıl çizdin merak ettim.
Mehmet bey öncelikle bu tarz işlemlerde tüm herkes arkadaşlar dikkat edin en ufak bişi ile çiziliyor tırnağım ufak değdi ve sonuç bu bidahaki temizlikte eldiven kullanacağım nprmalde çok dikkat ederim ama tırnağım ince bir çizk attı
Sorun olmaz. O veri yollarının üstünde ince kaplama var, onu kaldırınca altta bakır yol gözüküyor ama gördüğüm kadarıyla sizde böyle bir şey olmamış.
Sorun yok şuan emir bey teşekkür ederim ama ileride ne olur bilinmez

Son düzenleme:

Geri
Yukarı