Anakart çizildiği için sistem açılmıyor

Ben tanıdığa verim yapamam derse valla bilmiyorum
Yapamam demezler. Ya garantiye girer ya da ücreti size kilitlerler siz de bu ücreti ödersiniz ve onarımı/değişimi tamamlarlar. Bu ücreti beğenmezseniz farklı bir bilgisayarcıda sorunu çözersiniz o işin de ne kadar sağlıklı olacağı tartışılır. Yineliyorum, siz önce bir garantiye gönderin ve duruma göre hareket edin.

Siz nasıl başardınız bunu, onu söyleyin.
Ya hocam elimde vida yoktu düzgün yalama oldu bende sokmek için biraz zorladim bileydim yapmazdimya akşam akşam moralim bozuldu

Yapamam demezler. Ya garantiye girer ya da ücreti size kilitlerler siz de bu ücreti ödersiniz ve onarımı/değişimi tamamlarlar. Bu ücreti beğenmezseniz farklı bir bilgisayarcıda sorunu çözersiniz o işin de ne kadar sağlıklı olacağı tartışılır. Yineliyorum, siz önce bir garantiye gönderin ve duruma göre hareket edin.
Uzun süre kullanılmazmı yani sağlıktan kastın

Hocam peki bundan dolayı çalışmıyor diyilmi sistem ethernet ışığı yanıyor ama çalışmıyor

Geri
Yukarı