Anakart değişimi sonrası format şart mı?

Berkay544

Hectopat
Daha fazla  
Anakartım bozuldu yeni anakart alacağım.
Şu anki anakartım Gigabyte H81M-DS2, alacağım anakart MSI Z97 PC MATE.
Format atmam şart mı yoksa tak çalıştır yapsam da olur mu? Eğer format şart ise nasıl format atılıyor söylerseniz sevinirim. Yardımcı olanlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüler değişeceğinden, yeni kurulum yapılması gerekiyor.

Format atmam şart mı yoksa tak çalıştır yapsam da olur mu? Eğer format şart ise nasıl format atılıyor söylerseniz sevinirim. Yardımcı olanlara teşekkürler.
Bence eğer bütce varsa 8 nesile geçin 1150 pine yapıcağın her yapıcağın yatırım seni üzer 1 yıl sonra.

Windows 10 kullanıyorsan format gerekli değil. Kendim FX anakarttan 1155 pin anakarta geçtim format atmadan kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O anakart satılmış şuan 2 model var msi z97 gsming 5 ve asus z87 maximus hero. Aralarında 50 tl fark var çok oc yapan biri değilim hangisini almalıyım?

Alacağım anakartın arka aynasını kaybetmiş satan kişi ama bir sıkıntı olmaz heralde? Ama tek sıkıntı ordan toz girer ve içindeki parçalar tozlanır sizce alayım mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı