Anakart gibi bir ekran kartı yapılabilir mi?

Keylumur

Hectopat
Yer
burdur
Daha fazla  
Meslek
otoban
Anakart gibi bir ekran kartı düşünüyorum, üzerinde RAM slotları olan ve RAM takılıp çıkarılabilen. GPU'su değiştirilebilen bir ekran kartı yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart gibi bir ekran kartı düşünüyorum, üzerinde RAM slotları olan ve RAM takılıp çıkarılabilen. GPU'su değiştirilebilen bir ekran kartı yapılabilir mi?
Bunların hepsi yapılabilir fakat herkes yapamaz. Bazı OC grupları VRAM ve GPU değişimi yapabiliyor.

Yapıldı zaten ama gpusunu ayrı değiştiriyorsun.
Örnek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

K
Kolay gelsin. Tr de herkes bir şeyin nasıl olmayacağını bilir. Farklı fikirlere kapalı olurlar. Çok bir destek bekleme benden söylemesi.

Yapıldı zaten ama gpusunu ayrı değiştiriyorsun.
Örnek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu farklı birşey ben ekran kartı için dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı