Anakart güç kablosu yetişmiyor

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Resimde işaretlediğim kısma arkadan ve anakart altından uzattığım halde yetişmedi. Ben de hep anakartın önünden geçirip kullandım. Kablo uzatıcı almanın bir zararı olur mu ve kablo uzatıcının ismi 8 girişli güç bağlantısı olarak mı geçiyor?

Dosya Ekleri

• Inkedproduct_1_20191118142214_5dd2389665c16_LI.jpg
    Inkedproduct_1_20191118142214_5dd2389665c16_LI.jpg
    158,1 KB · Görüntüleme: 206
Fotoğraf atmanız daha sağlıklı olur ona göre yorumlayalım, CPU 8 pin güç portu orası ek kablo kullanmanızı tavsiye etmem, bir de güç kaynağını nasıl konumlandırdınız?

Fotoğraf atmanız daha sağlıklı olur ona göre yorumlayalım, CPU 8 pin güç portu orası ek kablo kullanmanızı tavsiye etmem, bir de güç kaynağını nasıl konumlandırdınız?
MSİ Mag Vampiric kullanıyorum PSU alt kısımda.

Bu tarz bişi işte tabi bu siteye güvenmek sana kalmış.
Hocam bi uzatma kablosuna göre çok pahalı değil mi?

Dosya Ekleri

• a.jpg
    a.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 202
MSI Mag Vampiric kullanıyorum PSU alt kısımda.

Hocam bir uzatma kablosuna göre çok pahalı değil mi?

Kablo yanlış yerden geliyor, anakartın arkasında bir boşluk olması lazım oradan geçirmeniz lazım, aksi takdirde kablo eriyebilir çünkü soğutucu ısı borularına temas ediyor.

Kablo yanlış yerden geliyor, anakartın arkasında bir boşluk olması lazım oradan geçirmeniz lazım, aksi takdirde kablo eriyebilir çünkü soğutucu ısı borularına temas ediyor.
Hocam dediğim gibi yetişmiyor. Önden ekran kartının arasından falan geçirince yetişti oda zar zor yani.

Büyük ihtimalle güç kaynağını yanlış yerleştirdiniz, güç kaynağından çıkan kablo tarafı kasanın kapalı kapak tarafına bakması lazım böylece kolay takabilirsiniz.

Geri
Yukarı