Anakart güncellemesi yapılmalı mı?

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar yeni temiz kurulum yaptım ve Windows Update anakartımla alakalı birkaç güncelleme gösterdi. Şimdi kaybettim ama CCleaner ve Driver Booster'de aynısını gösteriyor. Biliyorum Driver Booster'i kimse önermiyor ama ben sadece göstermek için yükledim. Bu güncellemeleri yapmalı mıyım?

1627570870995.png

1627570895938.png

Dediğim gibi aynı güncellemeleri Windows Update'de gösterdi.
Anakartım: G31M-ES2l
BIOS ekranında boot ederken anakart modelinin yanında FH yazısı çıkıyor. Örnek: G31M-ES2l FH.

Arkadaşlar yeni temiz kurulum yaptım ve Windows Update anakartımla alakalı birkaç güncelleme gösterdi. Şimdi kaybettim ama CCleaner ve Driver Booster'de aynısını gösteriyor. Biliyorum Driver Booster'i kimse önermiyor ama ben sadece göstermek için yükledim. Bu güncellemeleri yapmalı mıyım?

Eki Görüntüle 1121953

Eki Görüntüle 1121954

BIOS ekranında boot ederken anakart modelinin yanında FH yazısı çıkıyor. Örnek: G31M-ES2l FH.

Hocam önermem Driver Booster'ın önerdiği her şey yanlış. En iyisi olduğunuz sürümde durmanız veya manuel olarak güncellemeniz.

Eki Görüntüle 1121953

Eki Görüntüle 1121954

Sanırım bu driver booster adlı yazılım. Size tavsiyem bu yazılımı acilen bilgisayarınızdan kaldırın bu programları önermiyorum. Çünkü driverları hatalı ya da farklı bir sürümünü indiriyor ve indirdiği sürüm de genellikle eski veya uyumsuz olduğu için sağlıklı çalışmıyor. Eskiden bir konu açmıştım orda beni çoğu kişi uyarmıştı isterseniz atarım linkini.
Sanırım bu driver booster adlı yazılım. Size tavsiyem bu yazılımı acilen bilgisayarınızdan kaldırın bu programları önermiyorum. Çünkü driverları hatalı ya da farklı bir sürümünü indiriyor ve indirdiği sürüm de genellikle eski veya uyumsuz olduğu için sağlıklı çalışmıyor. Eskiden bir konu açmıştım orda beni çoğu kişi uyarmıştı isterseniz atarım linkini.
ve eğer bios update yapmak istiyorsanız anakarttan yapın.

Dostum iyi okumadın galiba. Windows Update ve CCleaner gibi programlarda aynı güncellemeyi yapmamı istedi. Bende bu güncellemelerin fotoğrafını atmak için Driver Boosteri yükledim.

Anakart modelini yazıp download desen çıkıyor google da?

Win 7 x64 uyumlu fakat muhtamelen Windows 10'da kurulur. Uyumluluğu vista veya 7 yapıp setupı öyle çalıştır kuruluma geç.
1627572438433.png

Yeni konular

Geri
Yukarı