Anakart kasaya tam monte edilmemiş

Serhaat06

Centipat
Bilgisayarcı anakartı kasaya tam monte edememiş ve ben APU'dan gerçek bir GPU'ya geçmeyi düşünüyorum. Sizce sıkıntı oluşturur mu? Anakartın vida durumu görsellere ekledim.

Dosya Ekleri

• TeoriV2-104604-1_large.png
    TeoriV2-104604-1_large.png
    995,2 KB · Görüntüleme: 44
Olabilir, vidaları satılıyor hocam ucuza elinizde varsa da kendiniz takabilirsiniz çok kolay bir şey.

Genelde kasaların kutusunda bu vidalar çıkıyor. Kasanızın kutusu bir yerdeyse veya içinden çıkanları bir yere kaldırdıysanız bir bakın derim evde koyabileceğiniz yerlere.

Elimde vidalar varda benim kasa büyük anakartlar için ona kargaburnu lazım oda bende yok maalesef :(

Vidalamalısın. İşlemci ve GPU fanları yükte hızını aldığı vakit titreme ve ses yapabilir bu şekilde.

GPU olmadığından mıdır AMD'nin stok fan olmasından mıdır bilmem ama PC'yi zorlayan bir OC yaptım fanları son hız açtım gene de titreme yapmadı.

Üst taraftaki vidalar sağlam takılıysa veya ekran kartı takılıyken kasayı taşımayacaksanız bir şey olmaz.

Benim korkum anakart ekran kartı takınca ikiye bölünürse malum bu işlerden pek anlamıyorum bu bilgisayar işide benim için lego gibi ama pahalıda.

Yeni konular

Geri
Yukarı