Anakart modeli bulma

furkanckysr

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar donanımlarını gösteren birçok program indirmeme rağmen anakartımın modelini bulamıyorum, üstelik anakartımın üstünde de yazmıyor. Kocaman bir Lenovo yazısından baska okunacak büyüklükte başka hicbir yazı yok. İndirdiğim programlarda da sadece filed by O.E.M yazıyor veya hicbir sey yazmiyor. İşlemci ve RAM'lerimi yükseltmem için anakartımın modelini bilmem gerekiyor. O kadar anakartlara bakmama rağmen tip olarak benzeyen bir anakart da görmedim. Acaba ne yapmam gerekiyor lutfen yardim edin. Anakartım 4 tane DDR3 RAM slotu olan, 775 soket islemcisi olan, 1 ses kartı girisi, 1 ekran karti girisi olan DDR3 mavi bir anakart ve kasa toplama degildir. İslemci olarak da Intel Pentium E6300 takılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
HWiNFO64,CPU-Z gibi programları deneyebilirsin. Bize programdan ekran görüntüsü at bakalım. Olmadı kasayı açıp manuel olarak anakart üstünde markayı arayacaksın.:(

HWiNFO64,CPU-Z gibi programları deneyebilirsin. Bize programdan ekran görüntüsü at bakalım. Olmadı kasayı açıp manuel olarak anakart üstünde markayı arayacaksın.:(
CPU-Z değilde HWİNFO işe yaradı teşekkürler! sanırım anakart model bu LENOVO Intel G43 (Eaglelake-G) + ICH10R
şimdi ben bunun core2 quad desteklediğine nerden bakıcam :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı