Anakart modelini nasıl öğrenirim?

AbdullahSevindik

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bilgisayarımı 3 ay önce internetten aldım. Markası quadro ve özelliklerden anakartını görüntüleyemiyorum. (Tüm pogramları denedim) Ekran kartı alabilmem için uyumlu olup olmadığına bakamadım CPU-Z programında Anakart bölümünde ''To Be Filled By OEM '' yazısı var, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aida64 ile denedin mi? Sonuç olumsuz ise anakart üzerinde belirtilmiş olması gerek. Böylece no name anakart alınmaması gerektiğini bir kez daha gördük.

EkrenGoruntusu-21.png

CPU-Z'nin ilgili bölümün resmini ekle Vendor olmasa da model yeter ama üzerinde ki PSU yetersiz ve kötü olur.

Adsız.png

Servise götürsem geç geleceğinden eminim ayrıca kasayı açtığımda garanti dışı kalacağını da önceden söylediler . İnternette gördüğüm ekran kartı bilgisayarıma uymassa vazgeçeceğim ve böyle devam edeceğim o yüzden soruyu sordum lütfen yardımcı olursanız sevinirim , resimde çıkanı belirttim...

Almak istediğim ekran kartı : www.vatanbilgisayar.com: Zotac Gt630 Synergy Gddr3 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Abicim ekran kartı alacağım ama 2 gb 128 bit benim ankartıma veya psu ma uymassa almayacağım 200 liranın altında 2 3 tane var olmassa almayacağım yani illa alacağım diye bir söz konusu değil...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı