Anakart neye göre seçilmelidir?

volkankilim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sistem bakıyorum kendime elimde halihazırda sistem var.

Şu sistemi almayı düşünüyorum ama anakart neye göre seçilmeli pek anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sistem bakıyorum kendime elimde halihazırda sistem var.

Şu sistemi almayı düşünüyorum ama anakart neye göre seçilmeli pek anlamıyorum.

Hocam kesinlikle RTX3000 serisini bekleyin.
Anakart işlemciye göre değişiyor.
Intel anakart farklı.
AMD anakart farklı.

İleride örneğin 20.000 sistem tavsiyesi adı altında yeni bir konu açabilirsin. Gözünden kaçan güzel bir sistem mutlaka vardır.

Mesela bu kartlar hoşuma gitti örnek olarak aralarında en ucuzunu alsam bana bir eksisi olur mu?
RTX 3070'li sistemler önümüzdeki 1 ay içerisinde yaygınlaşacaktır. Bekleyin bence.

Ocak şubat gibi alacağım zaten bende dediğiniz kartları bekliyorum belki de başka işlemcilerde çıkar
Hocam kesinlikle RTX3000 serisini bekleyin.
Anakart işlemciye göre değişiyor.
Intel anakart farklı.
AMD anakart farklı.

Konuya girerken yanlış girdim herhalde kusura bakmayın i9 1200PINLI kartlara bakıyorum

Mesela bu kartlar hoşuma gitti örnek olarak aralarında en ucuzunu alsam bana bir eksisi olur mu?

Ocak şubat gibi alacağım zaten bende dediğiniz kartları bekliyorum belki de başka işlemcilerde çıkar.

Konuya girerken yanlış girdim herhalde kusura bakmayın i9 1200PINLI kartlara bakıyorum.

Hocam attıklarınızın hepsi üst düzey Intel anakartlar hepsi birbirinden yakışıklı.

Ocak şubat gibi alacağım zaten bende dediğiniz kartları bekliyorum belki de başka işlemcilerde çıkar.

Konuya girerken yanlış girdim herhalde kusura bakmayın i9 1200PINLI kartlara bakıyorum.

Hocam eğer ki öneri derseniz ASUS derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı