Anakart PCH sensörü ısınma problemi

Yanlış yazmışım düzelttim yorumu. Standartı 1mm onun. Ben 15-20 liralık bir şey almıştım. Bunun gibi ama mavi renk yazılıp gri gönderdiler.
Kesip yapıştırıyorsun. Pahalı olanları belki daha iyidir, denemedim. Gerek de duymadım.
tamam hocam teşekkür ediyorum. Bu ürün değişim ürünüm önceki ürünümde böyle bir ısınma yoktu anakart kısmında servis galiba anakart için bunu yapmadan yollamış
Yanlış yazmışım düzelttim yorumu. Standartı 1mm onun. Ben 15-20 liralık bir şey almıştım. Bunun gibi ama mavi renk yazılıp gri gönderdiler.
Kesip yapıştırıyorsun. Pahalı olanları belki daha iyidir, denemedim. Gerek de duymadım.
teşekkür ederim.Önceki ürünümde böyle ısınma yoktu sanırım servis montajlarken anakarta yapmamış birşey.

Bir şey değil, servisin ona dikkat ettiğini hiç görmedim. Fabrika çıkışlı gelir onlar -genellikle. Bendekinin üzerine basmışlardı açtığımda ezilmişti. Satıcıya söylersen bu durumu iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı