Anakart pinleri düzeltilir mi?

Cleax

Hectopat
Arkadaşlar ikinci el bayağı uygun fiyata anakart buldum fakat bu şekilde sizce alıp uğraşmaya değer mi? 50 TL fiyatı.

Dosya Ekleri

• F304DAD1-2B27-4E11-8372-139BC32E99FB.png
    F304DAD1-2B27-4E11-8372-139BC32E99FB.png
    592,4 KB · Görüntüleme: 50
Pinler büyüteç yardımı ile çok ince işçilik isteyen bir işlemden sonra düzeltiliyor çok zahmetli ve zor bir iş diye biliyorum 300 TL gibi uygun fiyatlara düzgün anakartlar bulabilirsin derim.

LGA 1156 için anakart öneriniz var mı peki uygun fiyatlı , birde ekran kartı olarak gtx 750 ti düşünüyorum.

3-5 olsa uğraşılıp düzeltilebilir. Aslında bu kadarı ile de uğraşılır fakat çok vakit ister. Eğer o kadar sabırlıyım diyorsanız alıp uğraşabilirsiniz. Tabii başka sıkıntıları da varsa tüm emeğiniz çöp olur.

Ayrıca sanırım bazı yerler soket kısmını da değiştirebiliyormuş. Fakat ne kadar garantilidir ve değer mi bilemiyorum.

50 TL çok goze batacak türden bir meblağ değil fakat çöpe atmakta olmaz ikinci el daha derli toplu anakart bakmakta fayda var bütçeniz ne kadar duruma gore alternatif bakılabilir birlikte.

50 TL çok goze batacak türden bir meblağ değil fakat çöpe atmakta olmaz ikinci el daha derli toplu anakart bakmakta fayda var bütçeniz ne kadar duruma gore alternatif bakılabilir birlikte.

Hocam şöyle uygun fiyatlı bir sistem toplamak istiyorum. İşlemci olarak X3440 ekran kartı olarak GTX 750 Ti düşünüyorum anakart bütçem maksimum 300 TL.

Geri
Yukarı