Anakart seri numarası çıkmıyor

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
CMD komut istemcisine "wmic baseboard get serialnumber" komutunu girdiğim zaman da, CPU-Z vs. gibi programlar kullandığım zaman da anakart seri numaran "to be filled by O.E.M." olarak gözükmekte. Valorant tarafından hiçbir 3. parti program kullanmamış olmama rağmen HWID ban yememin üzerine spoofer arayışlarına girdim, bir spoofer yöntemi olarak anakart seri numarasını değiştirme fikrini gördüm fakat benim anakart seri numaram yerine O.E.M. Yazısı çıkıyor, ne yapmalıyım?

Sistem toplama ise orayı modifiye edemezsiniz. Sadece hazır kasa aldığınızda orada fabrika tarafından girilmiş bir veri olur. Ayrıca hile açmazsanız ban yemezsiniz. Hile kullanmayın. Ban açmak için yöntem aramayın.

Sistem toplama ise orayı modifiye edemezsiniz. Sadece hazır kasa aldığınızda orada fabrika tarafından girilmiş bir veri olur. Ayrıca hile açmazsanız ban yemezsiniz. Hile kullanmayın. Ban açmak için yöntem aramayın.
Hile veya herhangi bir 3. parti program kullanmadım zaten, kullandığım bilgisayar şirket bilgisayarı olmakla beraber dış finans işi yapıyorum, bilgisayara bulaşabilecek en ufak bir virüsün bile işimi risk altına sokma ihtimaline karşın bilgisayarda lisanslı avast antivirüs yüklü ve defender 1 defa bile kapatılmış değil. Bilgisayarda mevcut yüklü program olarak da sadece işimle alakalı 2 farklı yazılım ve valorant mevcut. Ağzınıza yuva yapmış hile lafı.

Hile veya herhangi bir 3. parti program kullanmadım zaten, kullandığım bilgisayar şirket bilgisayarı olmakla beraber dış finans işi yapıyorum, bilgisayara bulaşabilecek en ufak bir virüsün bile işimi risk altına sokma ihtimaline karşın bilgisayarda lisanslı Avast antivirüs yüklü ve Defender 1 defa bile kapatılmış değil. Bilgisayarda mevcut yüklü program olarak da sadece işimle alakalı 2 farklı yazılım ve Valorant mevcut. Ağzınıza yuva yapmış hile lafı.

Hiçbir şey yapmayan birisi nasıl banlanabilir acaba? Komik. Ayrıca suçsuz olsaydınız saçma sapan ban kaldırma yöntemleri denemek yerine ispatlayarak bunu Riot Games desteğe yazardınız. Bir şey yapmışsınız ki suçu örtbas etmeye kalkıyorsunuz.

Hiçbir şey yapmayan birisi nasıl banlanabilir acaba? Komik. Ayrıca suçsuz olsaydınız saçma sapan ban kaldırma yöntemleri denemek yerine ispatlayarak bunu Riot Games desteğe yazardınız. Bir şey yapmışsınız ki suçu örtbas etmeye kalkıyorsunuz.
Valorant haksız HWID ban van 152 Destek ekibi itirazımı ciddiye alsaydı tabi.

Riot Games'den bot değil de herhangi bir insandan yanıt alsan şanslısın adamların umurunda değil hiçbir şey.
IMG_20210415_002942.jpg

CMD komut istemcisine "wmic baseboard get serialnumber" komutunu girdiğim zaman da, CPU-Z vs. gibi programlar kullandığım zaman da anakart seri numaran "to be filled by O.E.M." olarak gözükmekte. Valorant tarafından hiçbir 3. parti program kullanmamış olmama rağmen HWID ban yememin üzerine spoofer arayışlarına girdim, bir spoofer yöntemi olarak anakart seri numarasını değiştirme fikrini gördüm fakat benim anakart seri numaram yerine O.E.M. Yazısı çıkıyor, ne yapmalıyım?
Malesef spooferlar bir işe yaramıyor ben de haksız yere yedim, mecbur bekliyeceğiz.

Ben bu konudan sonra ban sebebimi öğrendim, hem güldüm hem üzüldüm. Mouse'um üzerinde bulunan makro üçlü atış butonu mevcut, tek tıklamam halinde seri üçlü atış, basılı tutmam halinde de seri atışlar yapıyor. Pistol round'larında basılı tutmam halinde seri atışlar ve kolaylık elde edebiliyorum. Tam olarak da bu makro buton yüzünden yasaklama almışım.

Ben bu konudan sonra ban sebebimi öğrendim, hem güldüm hem üzüldüm. Mouse'um üzerinde bulunan makro üçlü atış butonu mevcut, tek tıklamam halinde seri üçlü atış, basılı tutmam halinde de seri atışlar yapıyor. Pistol round'larında basılı tutmam halinde seri atışlar ve kolaylık elde edebiliyorum. Tam olarak da bu makro buton yüzünden yasaklama almışım.
Demek ki ban haksız değil, oyunda üstünlük sağlamışsınız.

Demek ki ban haksız değil, oyunda üstünlük sağlamışsınız.
Param var, kaliteli mouse kullanıyorum, üretici firma al kullan diye tuş vermiş, bana sunulan hizmetten faydalanıyorum. "Aman tanrım, 20 liralık mouse kullanan oyuncuların önüne geçtin"

Geri
Yukarı