Anakart sökülüp takıldıktan sonra görüntü gelmiyor

seyit1516

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Rx 6600
Anakart
B450m
İşlemci
Ryzen 5 5500
Termal macun değişmek için vidaları söktüm. Fan sabitleyici anakartin altına düştü. Onu almak için her şeyi sıfırdan söktüm taktım en başta çalıştı sabah ise çalışmadı tüm kabloları doğru taktım ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Statik elektrik almış olabilir. Güç kablosunu çıkartıp Power tuşuna 20-30 saniye 2-3 kez basılı tutun.

Statik elektrik almış olabilir. Güç kablosunu çıkartıp Power tuşuna 20-30 saniye 2-3 kez basılı tutun.

Sağ olun hocam eve dönünce deneyeceğim teşekkür ederim. PC görüntü gelmiyor nereden kapatmaliyim PC'yi PSU'dan tuşundan kapatsam olur mu 4 5 sefer öyle yaptım

Ben genelde bunu yaşadığımda RAM'leri çıkarıp temizliyorum geri takıyorum sorun çözülüyor.

Hocam denedim ama olmadı onu 4 5 dk çıkarıp beklettim olmadı eve gidince statik elektrik olabilirmiş onu deneyeceğim.

Sağ olun hocam eve dönünce deneyeceğim teşekkür ederim. PC görüntü gelmiyor nereden kapatmaliyim PC'yi PSU'dan tuşundan kapatsam olur mu 4 5 sefer öyle yaptım.

Bilgisayarın elektrik almaması gerekiyor kablosunu prizden çekin, PSU'yu da kapatın ve klavye mouse vs anakarta takılı hiçbir şey kalmasın o şekilde yapın.

Bilgisayarın elektrik almaması gerekiyor kablosunu prizden çekin, PSU'yu da kapatın ve klavye mouse vs anakarta takılı hiçbir şey kalmasın o şekilde yapın.

Statik elektrik almış olabilir. Güç kablosunu çıkartıp Power tuşuna 20-30 saniye 2-3 kez basılı tut.
Tamamdır hocam eğer olmmazsa başka çözüm var mı statik elektrik te olabilir sorun klavye ışık yanıyor ama caps ışığı yanmıyor ve klavyenin ışık Kap'a açma tusuda çalışmıyor sadece ışığı yanıyor görüntüde gelmiyor.

Geri
Yukarı