Anakart soğutucusu ve SSD soğutucusu aynı anda takılabilir mi?

Mustafa1903

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Gigabyte aorus
Anakart
Z690 pro a
Merhaba, anakartım MSI Z690 Pro'a ve üzerinde SSD soğutucu bloğu mevcut, alacağım SSD ise soğutucu bloğuyla bütün olarak geliyor. 2 soğutucu blokla beraber takılabiliyor mu yoksa ya anakartın ya da SSD'nin soğutucu bloğunu çıkartmam mı gerekecek?
Alacağım SSD:

Anakartım:
MSI Pro Z690-A DDR4 soket 1700 DDR4 5200 (OC) PCI-e gen 5, M.2 USB3.2 2.5G LAN ATX.

Merhaba, anakartım MSI Z690 Pro'a ve üzerinde SSD soğutucu bloğu mevcut, alacağım SSD ise soğutucu bloğuyla bütün olarak geliyor. 2 soğutucu blokla beraber takılabiliyor mu yoksa ya anakartın ya da SSD'nin soğutucu bloğunu çıkartmam mı gerekecek?
Alacağım SSD:

Anakartım:
MSI Pro Z690-A DDR4 soket 1700 DDR4 5200 (OC) PCI-e gen 5, M.2 USB3.2 2.5G LAN ATX.

Anakart soğutucusunu takmanızı öneririm. İkisi bir arada takılmaz.

Anakart soğutucusunu takmanızı öneririm. İkisi bir arada takılmaz.
Soğutucu bloğu çıkarınca da garantiden çıkıyor diyorlar hocam almamalı mıyım bu ssd yi veya kendi bloğuyla beraber takıp anakartınkini çıkarırsam ne zararı olur
bu modelin soğutma bloğu bakır dolayısıyla ben olsam ssd ile gelen soğutmaya güvenirdim ayrıca çok güzel :D ama internette testleri varsa bakmanızı öneririm ona göre takmanız en iyisi olur
İnternette bulamadım testini ancak oturmaz vs diye tereddüt ettim baya kalın ve ağırmış okuduğuma göre

Soğutucu bloğu çıkarınca da garantiden çıkıyor diyorlar hocam almamalı mıyım bu ssd yi veya kendi bloğuyla beraber takıp anakartınkini çıkarırsam ne zararı olur

İnternette bulamadım testini ancak oturmaz vs diye tereddüt ettim baya kalın ve ağırmış okuduğuma göre
o garanti konusunu bilmiyorum, hayatımda ağırlığı ile anakarta fln zarar veren m.2 ssd hiç görmedim duymadım rahat olun o konuda kalın olmasına gelirsek kalın olması bir sorun teşkil etmiyor çok iyi bir soğutma bloğu var

Yeni konular

Geri
Yukarı