Anakart Sorun Tespiti

Şu ana kadar sadece anakartın üstündeki elektronik parçaların arızasını tespit edin bir program görmedim ve duymadım, belki yanlış biliyorumdur.

Fakat üreticiler bu şekilde test ediyorlar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Var ama size saçma gelebilir. Single Player'da dahil oyunlarda mermilerim işlemiyor. Sorun donanımsal çünkü çok fazla internet değiştirdim. Mobil internet de denedim aynı. En son Single Player oyunlarda da olunca donanımsal olduğu kanıtlandı. Bende bu soruna sebep olan donanımı arıyorum.

Var ama size saçma gelebilir. Single Player'da dahil oyunlarda mermilerim işlemiyor. Sorun donanımsal çünkü çok fazla internet değiştirdim. Mobil internet de denedim aynı. En son Single Player oyunlarda da olunca donanımsal olduğu kanıtlandı. Bende bu soruna sebep olan donanımı arıyorum.
Ekran kartınız ve işlemcinizle alakalı bir olay bu. Anakart sadece donanım birimlerinin haberleşmesini sağlıyor diyebiliriz. Diğer donanımlarınızı ve oynadığınız oyunlarıda yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Cooler Master Masterbox MB511 USB3.0 Pencereli MidTower Siyah Kasa

MSI Z390-A PRO Intel Z390 9TH Gen Intel Soket 1151 DDR4 4400MHz( O.C.) VGA DVI DP Anakart

G.Skill 16 GB (2x8GB) Sniper X Gri Kamuflaj DDR4 3600MHz CL 19

Intel Core i5 9400F Soket 1151 2.9GHz 9MB Önbellek 6 Çekirdek 14nm İşlemci

Gigabyte GeForce RTX 2060 OC Windforce 192Bit GDDR6 DX12 Ekran Kartı

Xigmatek TAURO SERİSİ 80Plus 600W Güç Kaynağı

Samsung 860 Pro 1 TB SSD
Sorun bütün oyunlarda, oyunluk mevzu değil yani.

Son düzenleme:
Cooler Master Masterbox MB511 USB3.0 Pencereli MidTower Siyah Kasa

MSI Z390-A Pro Intel Z390 9TH Gen Intel Soket 1151 DDR4 4400MHz( O.C.) VGA DVI DP Anakart

G.Skill 16 GB (2x8GB) Sniper X Gri Kamuflaj DDR4 3600MHz CL 19

Intel Core i5 9400F Soket 1151 2.9GHz 9MB Önbellek 6 Çekirdek 14nm işlemci

Gigabyte GeForce RTX 2060 OC Windforce 192Bit GDDR6 DX12 Ekran Kartı

Xigmatek TAURO SERİSİ 80Plus 600W Güç Kaynağı

Samsung 860 Pro 1 TB SSD
Sorun bütün oyunlarda, oyunluk mevzu değil yani.

Sorunu çözebildin mi? Aynı sorun bende de var.

Geri
Yukarı