Anakart USB 3.0 kasa bağlantı portu plastiği koptu

gambak returnss

Hectopat
Daha fazla  
Kabloyu çekerken iki parça birlikte geldi, pinler saglam. Ne yapmalıyım? İstersem parçaları tekrar birleştirip yerine oturtabilirim. Yerine oturtmadan önce Japon yapıştırıcı sürsem anakart ile plastik kısmın birbirini tutması icin olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20230407_224125.jpg
    IMG_20230407_224125.jpg
    300,2 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20230407_224058.jpg
    IMG_20230407_224058.jpg
    240 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG-20230407-WA0056.jpeg
    IMG-20230407-WA0056.jpeg
    174 KB · Görüntüleme: 42
Kabloyu çekerken iki parça birlikte geldi, pinler sağlam. Ne yapmalıyım? İstersem parçaları tekrar birleştirip yerine oturtabilirim. Yerine oturtmadan önce Japon yapıştırıcı sürsem anakart ile plastik kısmın birbirini tutması için olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Hocam klipsi kullanarak çektiniz değil mi?

Kabloyu çekerken iki parça birlikte geldi, pinler saglam. Ne yapmalıyım? İstersem parçaları tekrar birleştirip yerine oturtabilirim. Yerine oturtmadan önce Japon yapıştırıcı sürsem anakart ile plastik kısmın birbirini tutması icin olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Büyük ihtimalle birşey olmamıştır plastiği dikkatlice pinlerin arasından geçirip yerine oturtup deneyin

Merhaba aynı durum benim de başıma geldi uğraşlarım sonucu pinleri yamultmadan geri yerine oturtmayı başardım ama bir dahakine yine çıkacak. Anakart tamiri vs. anlayan 1-2 arkadaşıma danıştığımda oturduysa ve sorun yoksa ellememi bir yapıştırıcı kullanmamam gerektiğini söylediler tecrübelerim bu şekilde yapıştırdıysanız eğer bir sorun oluştu mu vs. buraya güncelleme yaparsanız sevinirim.

Merhaba aynı durum benim de başıma geldi uğraşlarım sonucu pinleri yamultmadan geri yerine oturtmayı başardım ama bir dahakine yine çıkacak. Anakart tamiri vs. anlayan 1-2 arkadaşıma danıştığımda oturduysa ve sorun yoksa ellememi bir yapıştırıcı kullanmamam gerektiğini söylediler tecrübelerim bu şekilde yapıştırdıysanız eğer bir sorun oluştu mu vs. buraya güncelleme yaparsanız sevinirim.
Ben yuvaya oturtulcak kablodaki tirnaklari törpuledim. Eskisine gore daha rahat tak cikar yapabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı