Anakart Yükseltme Vidası Montajı

parfeith

Centipat
Kasadan iki adet yükseltme vidası çıktı. ATX anakartımı nasıl monte etmeliyim? Resimdeki gibi yapınca sağ alt kısım sallanıyor. Orta bölüm de çok esnek olduğu için ekran kartını takarken zarar verme ihtimalim olabilir. Doğru montajı nasıl yapabilirim? Veya ekstra vida mı almam gerekiyor?

20200204_225210.jpg

Kasada 2 tane çıkmışsa gerisi kasanın üstünde montajlı bir şekilde gelmesi lazım. Yoksa aldığınız yere bildirin.

Kendim temin edicem gibi duruyor. Birebir aynısından bulamazsam diye bir yandan da aldığım yere yazıyorum şimdi. Teşekkür ederim.
Kasada 2 tane çıkmışsa gerisi kasanın üstünde montajlı bir şekilde gelmesi lazım. Yoksa aldığınız yere bildirin.
Aldığım satıcıya yazdım. Ürünü orijinal kutusunda kapalı olarak sattıklarını ve içinden ne çıktıysa içeriğin o olduğunu, üretici firmayla irtibata geçmemi söylediler. Üretici firmanın facebook sayfasından yazdın henüz cevap alamadım. Okyanusu geçip bi kaşık suda boğulmuş durumdayım :) Bulduğum vidaların çapı uymuyor. Nasıl çözücem bu işi bilemedim.. 3 kuruşluk vida ne hale soktu beni..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı