Anakarta Benzeyen Donanım Nedir ve Ne İşe Yarar?

Power kablolarının bağlantı noktalarını bulabilsem ne olduğu açılınca belli olacakta bulamıyorum :D
Muhtemelen o yeşil şeyede sensör veya onun gibi bi şey bağlanıyor. Herhangi bir makinadan söküldü heralde.

Son düzenleme:
@TyroneGames yazdım, galiba görmediniz. Güç kablosu arka panelde en sonda.
weg34g.png

@TyroneGames yazdım, galiba görmediniz. Güç kablosu arka panelde en sonda.
Eki Görüntüle 442058
gördüm adabtör bağladım fakat tepki yok. Güç düğmeside yok üzerinde. Anakartlardaki gibi pw yada pwr yazan bir pinde yok üzerinde muhtemelen dc girişinin yanındaki yeşil şeyde power tuşu ancak onun üzerindede bir şey yazmıyor. sadece o yeşil şeyin adını öğrenmem yeterli belki oradan yola çıkarak bi şey bulurum

Her adaptör çalıştırmaz. Eğer marka model varsa yazın, yardımcı olalım.

Marka ve model üzerinde yazmıyor. DC çıkışındaki rolede 5v-3a yazıyor bende 5v-2a adaptör kullandım. Adaptörü taksam bile cihazı tetikleyecek bir güç düğmesi olmalı sence o yeşil şeyde midir? adaptörü takıp teker teker kabloyla denedim o yeşil şeyleri yinede cihaz açılmadı.

DC adaptör ile aynı anda arkadaki molex girişini bağladınızmı?
Sağ arka tarafın bir resmini yakından atın.

Usta makina açıldı. Lakin güvenlik kamerası bilgisayarı sanırsam tam 8 tane güvenlik kamerası geldi. Buna linux veya windows benzeri bir sistem kurulabilir mi? Aklımdaki bunu bir ev webserverine çevirmek. Yada bunlar iyi para ederse satar pc alırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı