Çözüldü Anakarta birden fazla RGB bağlantısı yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Dostlarım MSI B450M PRO-VDH Plus 3466MHz O.C anakartım var. Alacağım Corsair Carbide Spec-Delta kasanın ön fanlarının RGB'lerini JRGB1 girişinden kontrol edeceğim. Bildiğiniz üzere bu kasanın egzoz fanında RGB yok ve ben olmasını istiyorum. Kısacası hem kasanın öndeki fanlarını, hem de ileride alacağım RGB'li egzoz fan veya anakartımın desteklediği başka adreslenebilir RGB ürünlerini bu tarz bir çoklayıcı kullanarak JRGB1 girişine bağlayıp MSI Mystic Light üzerinden hepsini kontrol edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, çoklayıcı kullanabilirsiniz. LED'leri tek tek kontrol edemezsiniz, hepsi aynı komutu alacağından aynı renklerde yanacaklar.
Evet, çoklayıcı kullanabilirsiniz. LED'leri tek tek kontrol edemezsiniz, hepsi aynı komutu alacağından aynı renklerde yanacaklar.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı