Çözüldü Anakarta gömülü lisans key girince gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vvenom

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bilgisayara yeni format attım fakat anakarta gömülü olan lisans Windows 10 Home Single Language'di ben ise Home sürümünü kurmuşum tabii ki lisans çalışmadı ve bende internetten Windows 10 Home lisans key alıp aktive ettim. Acaba anakarta gömülü olan lisansım gider mi?

Çözüm
Merhaba.
Bilgisayara yeni format attım fakat anakarta gömülü olan lisans Windows 10 Home Single Language'di ben ise Home sürümünü kurmuşum tabii ki lisans çalışmadı ve bende internetten Windows 10 Home lisans key alıp aktive ettim. Acaba anakarta gömülü olan lisansım gider mi?

Hayır gitmez.
Merhaba.

Hayır gitmez.

Çözüm
Merhaba.

Şöyle bir şey var senin aldığın genel olarak Windows 10 lisansıdır ver Home kursan bile çalışır yani şöyle diğim ilk aldığın lisans key eğer Home da çalışmadı ise o key gömülü değildir yani anakarta işlenmemiş bir anakarta gömülü bir lisans key girildiği zaman eğer o key Windows 10 ise Windows 10'un ve Windows 11'in tüm paketlerinde çalışır Windows 8 ve altına dair bilgim yok.

Geri
Yukarı