Windows 10 anakarta gömülü lisans gider mi?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 için 3 yıl önce lisans almıştım ve sanırım anakart gömülü. Format atınca gitmemişti. Şimdi Intel anakart geçmeyi düşünüyorum. Tekrar mı key almak zorundayım?

OEM ise evet hocam. Retail ise taşınabilir.

CMD ekranına slmgr - dli yazın. Retail ise taşınır. OEM ise olmaz.

Merhaba, Windows 10 için 3 yıl önce lisans almıştım ve sanırım anakart gömülü. Format atınca gitmemişti. Şimdi Intel anakart geçmeyi düşünüyorum. Tekrar mı key almak zorundayım?

Bildiğim kadarıyla Outlook hesabınızda daha önce key eklenmemiş ve anakarta gömülü key Outlook hesabına geçmişse almanıza gerek yok. Sadece Microsoft'un sitesine girerek cihazlarım bölümünden keyi kaldırmanız gerek. Keyi hangi sürüm Windows için aldıysanız o sürümü kurmanız gerek etkinleşmesi için. Örnek olarak Windows 10 Home key varsa Windows 10 Home kurmak zorundasınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Outlook hesabınızda daha önce key eklenmemiş ve anakarta gömülü key Outlook hesabına geçmişse almanıza gerek yok. Sadece Microsoft'un sitesine girerek cihazlarım bölümünden keyi kaldırmanız gerek. Keyi hangi sürüm Windows için aldıysanız o sürümü kurmanız gerek etkinleşmesi için. Örnek olarak Windows 10 Home key varsa Windows 10 Home kurmak zorundasınız.
Geçip geçmediğini nasıl anlarım hocam?
CMD ekranına slmgr - dli yazın. Retail ise taşınır. OEM ise olmaz.

Bu kodu yazınca taşınıp taşınmayacağını mı anlarım?

Geçip geçmediğini nasıl anlarım hocam?

Bu kodu yazınca taşınıp taşınmayacağını mı anlarım?

Microsoft'un kendi sitesine giriş yapın hesabım bölümünden cihazlarım gibi bir bölüm vardı orada bilgisayar bilgileri gözüküyorsa hesaba geçmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı