Anakarta LED takma sonucu Max ne sorun çıkabilir?

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar kasama LED şerit takacağım uyumluluk konusunda eminim ama sizce Max ne sorun çıkartabilir? Çünkü biraz korkuyorum bilgisayarıma bir şey olursa diye.

Pin sayısı ve LED türü uygunsa bir ihtimal uzunluğu fazla gelebilir, uzunluğu fazla gelirse de ya hiç yanmaz ya da soluk yanar. Tabii bir de kısa devre ihtimali var, kısa devre olursa anakarttaki LED kontrolcü kızarabilir.

Pin sayısı ve LED türü uygunsa bir ihtimal uzunluğu fazla gelebilir, uzunluğu fazla gelirse de ya hiç yanmaz ya da soluk yanar. Tabii bir de kısa devre ihtimali var, kısa devre olursa anakarttaki LED kontrolcü kızarabilir.

Hocam LED 4pin anakart da 4 pinlik giriş var, anakart 12+ GRB diye sıralamış LED'in sıralaması da aynı, 2 metreden uzun olmasın yazıyor anakart kılavuzun da ben 1 metre kullanacağım. Kısa devre içinse LED'in bir kısmını masanın arkasına döşedim umarım kullanacağım kısımda da sorun yoktur diye umuyorum.

Yani çok da sayılmaz 😅
Evet ama çokta eski değil be :D .

Büyük ihtimalle bir sorun yaşamazsın, yaşasan bile ciddi bir sorun olmaz.
Umarım. :)

Arkadaşlar taktım ama elim bilgisayarı açma tuşuna gitmiyor çok endişeliyim.

Arkadaşlar son durum ektedir benim içime çok sinmedi çünkü tozlar çok belli oluyor ve uzatma kablom olmadığı için ledleri aşağıdan geçirmek zorunda kaldım ve çok hoş gözükmüyor. Sizce nasıl olmuş?

Dosya Ekleri

• 1656616691292.png
    1656616691292.png
    361,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı