Anakarta PCE-AX58bt takmak, anakartın dahili Wi-Fi hızından daha yüksek hız sağlar mı?

Makaleler
20
Merhabalar. Ben "ASUS ROG STRIX B550-F anakart" kullanıyorum. Aslında montaj yapmadığım için henüz kullanamıyorum. Ethernet kablosu kullanamadığımdan dolayı Wi-Fi özellikli almak istiyorum. Mevcut anakartımı 1300'e satsam Wi-Fi'lı olanı 1800 TL. Arada 500 TL fark oluyor. Ancak onun yerine 750 TL'ye bunu alsam ASUS PCE-AX58BT 574MBPS-2402MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AX /BLUETOOTH 5.0 PCI-E KART fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ROG STRIX B550-F GAMING Wi-Fi özellikli anakartın Wi-Fi'ından daha yüksek hız sunar mı? ROG STRIX B550-F GAMING Wi-Fi özelliği, linkte verdiğim Wi-Fi'dan daha düşük hızda çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O adaptör ile daha yüksek hızlara ulaşacağınızdan eminim. Ama o bütçede onlar yerine Powerline çözümlerine bakabilirsiniz. Powerline adaptörleri kabloluya yakın performans verir.
Modeme 7-8 metre uzaktayım sanırım bu Powerline'lar fişe takılıp kabloyla kasaya bağlanıyor doğru mu anladım? Powerline modeme 7-8 metre uzaktayken modeme mi bağlanıyor uzaktan kablosuz bir şekilde?

Yeni konular

Geri
Yukarı