Bleach'e 170. bölümden başlanır mı?

Ucrold

Decapat
Şu aralar izleyecek anime bulamadığımdan bleache bir göz atmak istedim. Fakat beklediğim gibi ilk bölümleri ekrana tam sığmıyor ekte gösterdiğim gibi ve bunu aşırı derecede rahatsız ediyor.
Bu sorun ise 170. bölümlerde falan düzeliyor. Sizce bu bölümleri atlasam yine de zevk alır mıyım?

Dosya Ekleri

• S40510-182906.png
    S40510-182906.png
    878,8 KB · Görüntüleme: 27
Ekran çözürnülüğünü düşürdüğünde tam ekran oluyor veya karanlıkta izlerken zaten fark edilmiyor bile. O kadar rahatsız edici değil.

Eski yapımların çoğu öyledir, çünkü o şekilde yapılmıştır, oranı kaça kaçtı tam hatırlamıyorum da, belli bir tarihten 2000 kaçtı tam hatırlamıyorum şuan kullandığımız şekle geçilmişti. Tam ekran olan yani resize sürümleri nyaa'da olabilir. Yani o bölümleri atlama hiçbir şey anlamazsın, manga okuyarak geçebilirsin ama.

Şu aralar izleyecek anime bulamadığımdan bleache bir göz atmak istedim. Fakat beklediğim gibi ilk bölümleri ekrana tam sığmıyor ekte gösterdiğim gibi ve bunu aşırı derecede rahatsız ediyor.
Bu sorun ise 170. bölümlerde falan düzeliyor. Sizce bu bölümleri atlasam yine de zevk alır mıyım?
what-are-you-talking-about-huh.gif

O kadar şurayı atlasam olur mu diyen gördüm de kenarda siyahlık var, 170den girsem olur mu, diyeni ilk defa görüyorum. Kendine bi sor, sence olur mu?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2192352

O kadar şurayı atlasam olur mu diyen gördüm de kenarda siyahlık var, 170den girsem olur mu, diyeni ilk defa görüyorum. Kendine bi sor, sence olur mu?
Arkadaşımız hiç eski seri izlememiş olabilir, bleach çok eski değil ama 2005 miydi çıkış tarihi eski sayılır yeni nesile.

Bence olabilir. YouTube'da varsa özetleri izleyip atlayabilirim.
Doldurma bölümleri atla da ana hikayeyi atlama, insan her şeye alışır biraz izle fark etmezsin bile.

Geri
Yukarı