Anakarta takılan fan kablosu yok

Buraxx

Zeptopat
Daha fazla  
Kasa hediye geldi çok kirliydi bende söktüm bütün parçaları, kabloları. Kasayı geri topladığımda fan üzerindeki 4 veya 3 pinli anakarta takılan kablonun olmadığını fark ettim. Ne yapmam gerekiyor?

Hangi fandan bahsediyorsunuz? Islemci fani mi kasa fani mi? Islemci fanin 4 pini olur anakart ustunde, diger kasa fanlari klasik guc kablosu uzerinden baglanir.

Goruntu paylasabilir misiniz?

Hangi fandan bahsediyorsunuz? Islemci fani mi kasa fani mi? Islemci fanin 4 PIN'i olur anakart ustunde, diger kasa fanlari klasik guc kablosu uzerinden.

Hangi fandan bahsediyorsunuz? Islemci fani mi kasa fani mi? Islemci fanin 4 PIN'i olur anakart ustunde, diger kasa fanlari klasik guc kablosu uzerinden baglanir.

Hangi fandan bahsediyorsunuz? Islemci fani mi kasa fani mi? Islemci fanin 4 PIN'i olur anakart ustunde, diger kasa fanlari klasik guc kablosu uzerinden baglanir.

Nasıl paylasacagimi bilmiyorum Instagram'dan ulaşabilir misin?

Bu arada kasa Rampage reaction.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı