Anakartı yanık Tulpar T5 v17.1 ne kadar eder?

İstanbuldaysanız kadıköyde monsterın yanında bilgisayarcılar var oralara sorabilirsin biraz ölücüdürler. Onun dışında letgo sahibindene falam koyabilirsin daha çok bilgisayarcılara ulaşırsın.

CPU'lar da mobil oluyor ve o lehim işi masraflı/zor. O yüzden ucuza satmaya çalışın, pahalıya kimse bakmaz.

Anakart bulma şansınız yok mu yeni bir tane aynı modelden.

CPU'lar da mobil oluyor ve o lehim işi masraflı/zor. O yüzden ucuza satmaya çalışın, pahalıya kimse bakmaz.
Hocam elimden çıksın gözüyle bakıyorum şu anda 3-5 demeden ama fiyatı da öldürmeden bir şeyler bakacağım. Wi-Fi kartını ve fanları satmayı düşünüyorum. Fanların da piyasası hiç fena değilmiş.
Anakart bulma şansınız yok mu yeni bir tane aynı modelden.
Çok araştırdık hocam. Bir tanıdık İstanbul'da sırf anakarta bakan bir yere yolladı, orada hem tamirat denendi hem de çıkma parça bulmaya çalışıldı. Monster olduğu için de Clevo falan baktık bulamadık. Çok çok da güncel bir parça olmadığı için sanırım.
İstanbuldaysanız kadıköyde monsterın yanında bilgisayarcılar var oralara sorabilirsin biraz ölücüdürler. Onun dışında letgo sahibindene falam koyabilirsin daha çok bilgisayarcılara ulaşırsın.
Ankarada'yım hocam, buradaki piyasa her ne kadar canlı olsa da bir İstanbul piyasası etmiyor ama yine de şansımı deneyeceğim.

Bende de abra a5 v12 vardı anakarti yanmıştı. 1000 liraya o haliyle sattim letgo dan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…