Anakartı yanık Tulpar T5 v17.1 ne kadar eder?

İstanbuldaysanız kadıköyde monsterın yanında bilgisayarcılar var oralara sorabilirsin biraz ölücüdürler. Onun dışında letgo sahibindene falam koyabilirsin daha çok bilgisayarcılara ulaşırsın.

Hocam boşverin, genelde milletin amacı üzüm yemek değil de bağcıyı dövmek olduğu için çok da "şey" yapmamak lazım. Yardımcı olabilecek adam olsa, kalanlar da bilgilense ya da görmezden gelse olmaz. Klasik Türk insanı/çocuk yapacak bir şey yok. Teşekkür ediyorum bu arada. GPU ve CPU'yu özellikle CPU'yu alabilecek çıkar belki. Hadi GPU mobil falansa belki ama CPU kullanılabilir belki.
CPU'lar da mobil oluyor ve o lehim işi masraflı/zor. O yüzden ucuza satmaya çalışın, pahalıya kimse bakmaz.

Hocam boş verin, genelde milletin amacı üzüm yemek değil de bağcıyı dövmek olduğu için çok da "şey" yapmamak lazım. Yardımcı olabilecek adam olsa, kalanlar da bilgilense ya da görmezden gelse olmaz. Klasik Türk insanı/çocuk yapacak bir şey yok. Teşekkür ediyorum bu arada. GPU ve CPU'yu özellikle CPU'yu alabilecek çıkar belki. Hadi GPU mobil falansa belki ama CPU kullanılabilir belki.

Anakart bulma şansınız yok mu yeni bir tane aynı modelden.

CPU'lar da mobil oluyor ve o lehim işi masraflı/zor. O yüzden ucuza satmaya çalışın, pahalıya kimse bakmaz.
Hocam elimden çıksın gözüyle bakıyorum şu anda 3-5 demeden ama fiyatı da öldürmeden bir şeyler bakacağım. Wi-Fi kartını ve fanları satmayı düşünüyorum. Fanların da piyasası hiç fena değilmiş.
Anakart bulma şansınız yok mu yeni bir tane aynı modelden.
Çok araştırdık hocam. Bir tanıdık İstanbul'da sırf anakarta bakan bir yere yolladı, orada hem tamirat denendi hem de çıkma parça bulmaya çalışıldı. Monster olduğu için de Clevo falan baktık bulamadık. Çok çok da güncel bir parça olmadığı için sanırım.
İstanbuldaysanız kadıköyde monsterın yanında bilgisayarcılar var oralara sorabilirsin biraz ölücüdürler. Onun dışında letgo sahibindene falam koyabilirsin daha çok bilgisayarcılara ulaşırsın.
Ankarada'yım hocam, buradaki piyasa her ne kadar canlı olsa da bir İstanbul piyasası etmiyor ama yine de şansımı deneyeceğim.

Hocam elimden çıksın gözüyle bakıyorum şu anda 3-5 demeden ama fiyatı da öldürmeden bir şeyler bakacağım. Wi-Fi kartını ve fanları satmayı düşünüyorum. Fanların da piyasası hiç fena değilmiş.

Çok araştırdık hocam. Bir tanıdık İstanbul'da sırf anakarta bakan bir yere yolladı, orada hem tamirat denendi hem de çıkma parça bulmaya çalışıldı. Monster olduğu için de Clevo falan baktık bulamadık. Çok çok da güncel bir parça olmadığı için sanırım.

Ankarada'yım hocam, buradaki piyasa her ne kadar canlı olsa da bir İstanbul piyasası etmiyor ama yine de şansımı deneyeceğim.
Bende de abra a5 v12 vardı anakarti yanmıştı. 1000 liraya o haliyle sattim letgo dan

Yeni konular

Geri
Yukarı