Anakartım işlemciye 1.37 V veriyor, sıkıntı çıkar mı?

• Konuyu başlatan Jukac
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 754
Kaç dereceden sonra sıkıntı çıkmaya başlar? Bir de forumda 1.35 v üstü uzun vadede iyi değil diyen biri vardı, o yüzden sordum.

Yük altında 80 üstüne çıkmamaya çalışın. Ayrıca 1.35 v sorun yapmaz uzun vadede falan.

Ayrıca 4.2GHz ve stok fan ile sıcaklıklar nasıl 50-60 arası olabildi acaba? Stres testine sokup sonuçları atar mısınız?

Yük altında 80 üstüne çıkmamaya çalışın. Ayrıca 1.35 v sorun yapmaz uzun vadede falan.

Ayrıca 4.2GHz ve stok fan ile sıcaklıklar nasıl 50-60 arası olabildi acaba? Stres testine sokup sonuçları atar mısınız?
AIDA64 ile 15dk boyunca yaptım. Max 59 oldu, oyunlarda ise 53 üstünü görmedim. Prime95'in insancıl olmadığını duyduğum için onu kullanmadım.

Bende de aynı. Stok soğutucu CPB açık oyunlarda 55 üstü görmedim. Silikon şansı galiba.

PC'ye geçtiğimde onu da yaparım. Kasam Dark Spirit ama ön ve yan camları takmıyorum.

Neden? Sıcaklık içinse takın derim kasa tozlanmasın boşuna. Camları kapatıp stres testine sokmayı deneyin.

Kasanın mesh bir tarafı yok çok hava alan bir kasa değil, bunlara göre güzel değerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı