Anakartın kasa uyumluluğu nasıl öğrenilir?

Samet_32

Femtopat
Daha fazla  
Ben anakartımı CPU-Z'den baktım ama hiçbir şey anlamadım. Kasanın dışını değiştireceğim fakat hangi kasayı almam gerek bilmiyorum. CPU-Z görüntüleri bunlar ve istediğim kasanın da linkini allta vereceğim. Size zahmet bir el atar mısınız?

1688669913451.png

İstediğim kasa Zeiron Z-master X100 4x120mm Rgb Fanlı Temperli Cam Pencere Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bir de BIOS falan güncelleyeyim mi, lazım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki kasa ATX. Zaten bunda anakart uyum sorunu olmaz. Sizdeki anakart ise H61 Chipset. Tam üreticiyi bilmeden BIOS tavsiyesi sağlıklı olmaz. H61 için 2020 gösteriyor. Bence sıkıntı olmaz. İşlemci 3. nesilse zaten sıkıntı yok.

Ben anakartımı CPU-Z'den baktım ama hiçbir şey anlamadım. Kasanın dışını değiştireceğim fakat hangi kasayı almam gerek bilmiyorum. CPU-Z görüntüleri bunlar ve istediğim kasanın da linkini allta vereceğim. Size zahmet bir el atar mısınız?

Eki Görüntüle 1850806

İstediğim kasa Zeiron Z-master X100 4x120mm Rgb Fanlı Temperli Cam Pencere Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bir de BIOS falan güncelleyeyim mi, lazım mı?

Anakartınızın markası ve modeli nedir acaba?

Anakartınızın fotoğrafını falan atabilir misiniz?

Bilgisayarın içini açmak hakkında bir bilgim yok. Neyi açmam gerektiğini falan bilmiyorum. En son açmaya çalıstıgımda anakart bozulmuştu.

Açılırken Turbox yazıyor.

Son düzenleme:
Turbox ise ellemeyin derim. Kasaya ise dediğim gibi uyar.

Yeni konular

Geri
Yukarı