Anakartın orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Mağazanın ürünlerine baktım birçok ürün en fazla 30-40 tane alınmış ama ne hikmetse kimse yprumda bulunmamış adamın biri filtre kahve makinesi almş soru kısmına yazmş aldım size dolandırıcı olup olmadığını yazacam diye oda yazmamış

Şikayetim var.com'a baktım da AliExpress ve anakartlar için şikayet var mı diye. Yok.
Ona bende baktım mağazayı araştırdım youtube da baktım yok kimse dolandırılmamş ama kimse bir yorumda da bulunmamş iyi kötü diye yoksa son attığımı alırdım 5 bine herşey dahil ama çok saçma geliyor bana

Şikayetim var.com'a baktım da AliExpress ve anakartlar için şikayet var mı diye. Yok.
1713696973270.png
Sipariş kargoya verilmiş bugün bu durum normal mi sizce

Anakarta ihtiyacım, var siz aldınız mı?
Aldım gelmesini beklycm

Son düzenleme:
Mağazanın ürünlerine baktım birçok ürün en fazla 30-40 tane alınmış ama ne hikmetse kimse yprumda bulunmamış adamın biri filtre kahve makinesi almş soru kısmına yazmş aldım size dolandırıcı olup olmadığını yazacam diye oda yazmamış

Ona bende baktım mağazayı araştırdım youtube da baktım yok kimse dolandırılmamş ama kimse bir yorumda da bulunmamş iyi kötü diye yoksa son attığımı alırdım 5 bine herşey dahil ama çok saçma geliyor bana

Eki Görüntüle 2174585Sipariş kargoya verilmiş bugün bu durum normal mi sizce

Aldım gelmesini beklycm
Bu gece bende aldım hocam. TR fiyatına kıyasla çok ucuz kalıyor. Umarım işin içinde bir sıkıntı yoktur.

Şimdiden zamn yemiş.

Bu gece bende aldım hocam. TR fiyatına kıyasla çok ucuz kalıyor. Umarım işin içinde bir sıkıntı yoktur.

Şimdiden zamn yemiş.
Aynısımı aldımız hocam olmadı geri iade yaparız ya

Şimdiden zamn yemiş.
Eğer orijinal gelirse diğer kartı almadığıma çok pişman olurum

Son düzenleme:

Aynısını aldık herhalde hocam.
Anakartın kutusunu açsak iade edebilirmiyiz acaba ?

3400 den düşmüş orijinal olabilir.

Bi gelsn bi bakalm iade için olmadı çabalırız hayırlısı olsn karfeşim bu fiyata orijinal alırsak çok çok iyi olur

Hocam satıcı sayfasını kapatmış dolandırıldık sanırım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı