Anakartın yüksek MHz değerini desteklemesi başka ne işe yarar?

Bu özellikte bir anakart almamın bana faydası ne olur acaba ?
Eki Görüntüle 478532
Bunun RAM ile alakası yok. Burada bağlantı hızı desteği gösteriyor sadece. Bir yararı yok bence günlük kullanıcı için. Çünkü öyle bir internet değeri yok ülkemizde sıradan kullanıcılar için:)

5 ya da 10Gigabit internetin var mı? Aylık 1 Gbit bile 4 haneli rakamlara satılıyor.
10 yıl sonra olmayacağı ne malum peki ? :D
Bunun RAM ile alakası yok. Burada bağlantı hızı desteği gösteriyor sadece. Bir yararı yok bence günlük kullanıcı için. Çünkü öyle bir internet değeri yok ülkemizde sıradan kullanıcılar için:)
İnternet için sormuştum zaten.

Buda o anakartın geri kalanı :D
Geri kalanı.png

Bu gidişle 10 yıl sonra 100Mbit 4 haneli rakamlara satılır. Ayrıca 10 sene sonrasını düşünüyorsan şimdi sistem toplama 10 sene sonra çıkan oyunların hiçbirini açmaz çünkü.
10 Sene sonrası için sistem felan düşünmüyorum işin şakası o sadece :D

İşlemcin değil anakartın desteklemiyor. Z370 ile 4000+MHz üstüne çıkabiliyor işlemci.
Hocam Pentium G5600 kullanıyorum. Anakart 2666 MHz destekliyor. Fazlasını istemiyorum zaten ama 2400 oluyor MAX. İşlemci kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı