Anakartta BIOS'a girince gerekli menü çıkmadı

Rodrigez

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım PC sistemimde bazı sorunlar var. Sistemin bana vermesi gereken FPS değerinin yüksek olması gerek fakat düşük FPS veriyor. Bunu iyice araştırdım BIOS'tan bazı ayarlar yapmam gerektiğini öğrendim. BIOS'a girdim fakat videolardaki gibi menü karşıma çıkmadı. Sonrasında anakartıma baktığım zaman karşıma beni şaşırtan bir şey çıktı anlamadım cidden. Yardım eder misiniz? Öncelikle sistem:
Acer Nitro N50-620 i7-11700F 16 GB DDR4 RTX 3060 Ti GDDR6 8 GB 512 GB SSD.
Daha da açıklayıcı olayım, yani anakart kısmında sadece Acer yazıyor.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Sosyal medyada ve forumlarda denk geldiğim her konuda yazıyorum hazır sistem alacak arakadaşlara. Emin olun tek tek kendiniz toplasanız hem daha uyguna mal olur, hem de alacağınız parçaları seçme özgürlüğünüz olurdu. Hazır sistemler tuzaktan başka birşey değil.

İade şansınız var mı? Eğer varsa buradaki arkadaşlar size daha iyi bir PC toplayabilirler.

İade yok sanırsam neyse çok önemli değil dostum kalsın böyle farklı bir konu var ona da göz atarsan sevinirim 3060 Ti görüntü gelmiyor diye.

Sosyal medyada ve forumlarda denk geldiğim her konuda yazıyorum hazır sistem alacak arakadaşlara. Emin olun tek tek kendiniz toplasanız hem daha uyguna mal olur, hem de alacağınız parçaları seçme özgürlüğünüz olurdu. Hazır sistemler tuzaktan başka bir şey değil.

Çok haklı olabilirsin kral buna göz attım İtopya'dan toparladım PC'yi fakat toplama PC çok pahalıya denk geldi çevremdeki arkadaşlarım da bu PC'yi al deyince birden gaza gelip aldım zaten kötü PC değil dostum ama nedense FPS düşük.

Çok haklı olabilirsin kral buna göz attım İtopya'dan toparladım PC'yi fakat toplama PC çok pahalıya denk geldi çevremdeki arkadaşlarım da bu PC'yi al deyince birden gaza gelip aldım zaten kötü PC değil dostum ama nedense FPS düşük.
Bence gerekli ve kullanıcı modunda ayarların olması gerekirdi Bios'un. Eğer dert etmiyorsan, FPS harici sıkıntı çıkarmıyorsa sorun yok. İlerde anakartı satılığa çıkarır başka bir anakarta geçiş yapabilirsin. Hayırlı günlerde kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı