Anakartta ekran kartı girişi yok

Daha fazla  
Çok eski bilgisayarım var.
-8 GB RX 580.
-2x8 GB DDR3 RAM.
-Rastgele anakart(ekran kartı girişi olan)
-HDD kasada var zaten.

Ama şu anki anakartimda yani ekran kartı girişi olmayan anakartıma bağlı çok kablo var. Bir bilgisayarciya götürsem yapar mı?

Çok eski bilgisayarım var.
-8 GB RX 580.
-2x8 GB DDR3 RAM.
-Rastgele anakart(ekran kartı girişi olan)
-HDD kasada var zaten.

Ama şu anki anakartimda yani ekran kartı girişi olmayan anakartıma bağlı çok kablo var. Bir bilgisayarciya götürsem yapar mı?

Düzgün, tanıdık falan bir bilgisayarcı yapar hocam güvenmediğiniz bilgisayarcılara vermeyin.

Harici ekran kartınız var zaten. Anakart modelini öğrenip yazabilir misiniz?

Soruda mantık hatası var. Ekran kartını anakarta takmanız yeterli zaten. Oradan monitöre çıkış alabilirsiniz. Onboard (anakart) girişiyle işiniz yok. Ancak tek sorun bu da değil. Dediğiniz kadar eski bir sistemde işlemcinize bağlı olarak RX 580 ile ciddi bir darboğaz olur.

Son düzenleme:
Yapar da hocam demek istediğinizi biraz deveye anlatır gibi anlatır mısınız anlamadım da?
Hocam kendi sorduğum soruyu okuyunca bende anlamadım tekrar düzenleyip soruyorum benim şu anki sistemim
160gb HDD
İ3 3220 2.80ghz
2x2 ddr3 ram
Ve çok dandik pegatron diye marka anakart var anakartta ekran kartı girişi yok
Bende sistemi
Intel Xeon x3430 işlemci
4x4 GB DDR3 ram
RX 580 8gb Sapphire pulse
Ve 500 watt PSU ILE DEĞIŞTIRMEK istiyorum
Bir sorun olurmu?

Hocam kendi sorduğum soruyu okuyunca bende anlamadım tekrar düzenleyip soruyorum benim şu anki sistemim.
160GB HDD.
i3 3220 2.80GHz
2x2 DDR3 RAM.
Ve çok dandik Pegatron diye marka anakart var anakartta ekran kartı girişi yok.
Bende sistemi.
Intel Xeon X3430 işlemci.
4x4 GB DDR3 RAM.
RX 580 8 GB Sapphire Pulse.
Ve 500 watt PSU ıle değıştırmek istiyorum.
Bir sorun olur mu?

Hocam anakartın fotoğrafını atabilir misiniz? Ekran kartı girişi yok ise nasıl kart takacaksınız?

160GB HDD
i3 3220 2.80GHz
2x2 DDR3 RAM

Halihazırda bu sistemle görüntü alıp kullanabiliyorsanız, ekran kartı girişi yok diye bahsettiğiniz şey PCI-e girişi. Daha önce PCI-e girişi olmayan bir anakart görmedim.

1688502923482.png

Şu yoldan bir anakart modelini öğrenip yazar mısınız?

Geri
Yukarı