Anakarttaki işlemci pinleri yamulmuş mu?

Bilgisayarcıya yarın götüreceğiz dediler diye yine sabırsızlık yapıp kendi kendime denedim ve yine batırdım. :(

Dostum, oynama daha fazla işte, senin yapabileceğin bir şey yok ona artık, sadece bilgisayarcıya götür, bırak elleme dursun kenarda, olan olmuş artık boşa stres yapma. Bir kaç dakika içinde bilgisayarcı onu düzeltir. adamların işi bu.

Dostum, oynama daha fazla işte, senin yapabileceğin bir şey yok ona artık, sadece bilgisayarcıya götür, bırak elleme dursun kenarda, olan olmuş artık boşa stres yapma.

Kutusuna koydum, plastik kapağı da kapatmayı denemsem daha iyi durumdaydı. Başta işlemciyi taktım, çubuğu kapatırken yamulcak gibi oldu çok zorlandı bıraktım. Çıkarttım işlemciyi geri, 1 tanesi farklı duruyordu, sonra plastik kapağı takmaya çalışayım dedim ekstra birkaç pine daha deydim. Daha fazla zarar vermemek için plastik kapağı üstüne koydum kapatmadım bıraktım koydum kutusuna. :(

Bilgisayarcı pinleri düzeltti, bilgisayarın kurulumunu yaptı, daha yeni Windows'u kurdum, herhangi bir sorun yoktur herhalde hala emin olamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı