Anakarttan bip sesi geliyor

fdsssssssssss

Centipat
Makaleler
1
Çok kısa bip sesi geliyor ve aralıklarla tekrarlıyor. RAM ışığı yanıyor, ekran kartı fanı dönüyor, işlemci fanı dönüyor, PC fanları dönüyor ama ekranda görüntü yok. Tüm RAM slotlari ve 2 RAM'i de denedim. Silgiyle sildim sonra ıslak mendille sildim RAM altlarını ama düzelmedi.

Üzgünüm aşırı zenginseniz ek ekran kartı ve RAM alın. Normal bütçeye sahipseniz. İnternet kafede parçalar ile deneyin. Belkide sorun GPU'dadır.

Başka bir ekran kartım vardı onu denedim hala aynı ses var. Bu RAM'i kendim nasıl halledebilirim? En alt sarı yeri ıslak mendil ve silgiyle sildim kuruladım yeniden ama aynı. Başka yapabileceğim bir şey var mı RAM'in bozuk olduğunu varsayarsak.

Başka bir ekran kartım vardı onu denedim hala aynı ses var. Bu RAM'i kendim nasıl halledebilirim? En alt sarı yeri ıslak mendil ve silgiyle sildim kuruladım yeniden ama aynı. Başka yapabileceğim bir şey var mı RAM'in bozuk olduğunu varsayarsak.
Bir teknik servisciye sadece baktır.Yaptırma fiyatı uygun görüyorsan ve ona güvendiysen yaptır

Üzgünüm aşırı zenginseniz ek Ekran kartı ve RAM alın.Normal bütçeye sahipseniz.İnternet kafede parçalar ile deneyin.Belkide sorun GPU'dadır.
Sorun GPUda değil.
Bir teknik servisciye sadece baktır.Yaptırma fiyatı uygun görüyorsan ve ona güvendiysen yaptır
Tamam.
RAM'in LED'i yanıyor bu çalıştığını göstermez mi?
OHA YA BEN NE KADAR MAL BİR İNSANMİŞİM PSU GÜÇ ALMASİ GEREKEN YERDEKİ KABLOYU MONİTÖRE BAĞLAMİSİM FİSE TAKTIM ÇÖZÜLDÜ

Son düzenleme:

Geri
Yukarı