Anakarttan parça düştü

Game Soft

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb ram
İşlemci
İ3 2120
Arkadaşlar yeni ekran kartımı takayım derken fotoğrafta gördüğünüz parça düştü 😑 Bu sorunun düzelme şansı var mı? Kendi yapabileceğim bir şey mi? Ben yapamazsam bilgisayarcıya götürsem yapabilecek bir şey mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240217_220809.jpg
    IMG_20240217_220809.jpg
    169,1 KB · Görüntüleme: 1.402
Arkadaşlar yeni ekran kartımı takayım derken fotoğrafta gördüğünüz parça düştü 😑 Bu sorunun düzelme şansı var mı? Kendi yapabileceğim bir şey mi? Ben yapamazsam bilgisayarcıya götürsem yapabilecek bir şey mi?
Nasıl becerdin merak konusu.

Kristal osilatör bu.

Yaptırmadan cihazı açmaya çalışma. Basit bir şekilde halledilebilir diye düşünüyorum. Sağlam bir bilgisayarcıya götürmelisin.

Arkadaşlar yeni ekran kartımı takayım derken fotoğrafta gördüğünüz parça düştü 😑 bu sorunun düzelme şansı var mı? Kendi yapabileceğim bir şey mi? Ben yapamazsam bilgisayarcıya götürsem yapabilecek bir şey mi?

Yüksek ihtimalle geri leğimlenecek korkulcak bir şey yok cihazı açmayın bilgisayarcı halleder zaten.

Nasıl becerdin merak konusu.

Kristal osilatör bu.

Yaptırmadan cihazı açmaya çalışma. Basit bir şekilde halledilebilir diye düşünüyorum. Sağlam bir bilgisayarcıya götürmelisin.
Ekran kartı takarken yanlısş taktım fazla bastırdım bi anda düştü

Yüksek ihtimalle geri leğimlenecek korkulcak bir şey yok cihazı açmayın bilgisayarcı halleder zaten.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı