Analistler, İşletmelerin Windows 11’e Hemen Geçmesini Önermiyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Is-Kurumsal-Isletme.jpg

Analist firma, işletmelerin Windows 11’e tam yükseltmeyi düşünmeden önce 2022’nin sonlarına kadar beklemesi gerektiğini vurguluyor. Kısa bir süre çıkış yapan Windows 11 işletim sisteminin yeni güvenlik özellikleriyle geldiğini biliyoruz. Ancak analist firma Gartner, işletmelere Windows 11’i benimsemeden önce hazırlanmaları gerektiğini söylüyor ve acele etmekten kaçınmalarını tavsiye ediyor. Gartner’ın araştırma başkan yardımcısı Stephen Kleynhans, işletmelerin Windows […]

Devamı: Analistler, İşletmelerin Windows 11’e Hemen Geçmesini Önermiyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir süre denedim, çok hoşuma gitmedi açıkçası. Düzeltilmesi gereken noktalar küçük noktalar dahi olsa Windows 10'un stabilliğine alışmışız sanırım. Küçük hatalar dahi tadımı kaçırdı. Hevesimi aldıktan sonra 10'a geri döndüm.

Daha yeni geldi zaten, acelesi yok. Bırakalım iyice güncelleştirsinler optimize etsinler.

Bunun için analist olmaya gerek yok zaten.

Windows 3.1'den beri bir sonraki Windows sürümüne hemen geçmenin -hele işletmeler için- hiçbir anlamı olmadı.

Sonra bin tane sorun sıkıntı ile uğraşılıyor.

Benim anlamadığım bir konu var. 4 senelik işlemciye nasıl yeni işletim sistemi yüklenmez ? Bir de 6. nesil intele hiç mi yükleyemeyeceğiz ? resmi olarak mı yükleyemeyeceğiz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı