Andrew tate hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lokyrius

Hectopat
Andrew tate hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kendisi bu zamanlarda sosyal medyadan engellenmiş olmakla beraber şu an hapiste olarak biliyorum. Peki siz onun hakkinda ne düşünüyorsunuz?
Hapiste kalmali mi? Veya desteklenmeli mi? Desteklenmemeli mi? Cevaplarınızı merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsan kaçakçılığı, tecavüz ve organize suç örgütü kurmaktan hapse atılmış birinden bahsediyoruz. Ayrıca Greta Thunberg' e hava kirliliği konusu üzerine " Benim 33 tane arabam var. Bunlardan birisi Bugatti w16 8L quad turbo diğeri de Ferrari 812 Competizione 6,5L v12, mail adresini ver, sana bu araçların devasa emisyon değerlerini göndereyim" diyebilecek kadar kibirli bir insandır.

Zaten bu kadar paralı olmasının daha anlamlı bir çıklaması da olamaz. Kibirli, kendini beğenmiş ve suça karışmış birisidir. Asla ve asla örnek alınabilecek biri değildir.

Aslında bu tür insanların birçoğu "böyle saça, böyle traş" kafasıyla bunu yapıyor olabilirler. yani insan denilen canlı hiç iyi olmadı ki ben iyi olayım.. birde aklını ve zekasını çok kullanamamış demek ki hapse girmiş.

İnsan kaçakçılığı, tecavüz ve organize suç örgütü kurmaktan hapse atılmış birinden bahsediyoruz. Ayrıca Greta Thunberg' e hava kirliliği konusu üzerine " Benim 33 tane arabam var. Bunlardan birisi Bugatti w16 8L quad turbo diğeri de Ferrari 812 Competizione 6,5L v12, mail adresini ver, sana bu araçların devasa emisyon değerlerini göndereyim" diyebilecek kadar kibirli bir insandır.

Zaten bu kadar paralı olmasının daha anlamlı bir çıklaması da olamaz. Kibirli, kendini beğenmiş ve suça karışmış birisidir. Asla ve asla örnek alınabilecek biri değildir.
Greta kadar boş adam yok abi. Adam rac10 kesiyor tabii.

Greta kadar boş adam yok abi. Adam rac10 kesiyor tabii.
Greta konusunu bilemem kişiden kişiye göre değişir, benim de kendime göre bir görüşüm var ama bu tutuklanma konusunda Greta kendisine "pizza kutularını geri dönüşüme atmazsan olacağı bu" şeklinde bir cevap yazmıştı.

Biliyorsun Andrew Tate pizza kutusundaki markadan yakalanmıştı :)

@195353 iftira atılması ile girdi.
Greta Thunberg İnşallah en yakın zamanda ölür de Dünya kurtulur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Uncle Chaz hocam Romanya polisi onun yerini biliyordu zaten. İnsanların üzerine gitmelerini beklediler.

bu suçlamaların hiç bir kanıt veya delili olmadığını iddia etti kendisi ve hala romanya poliside bu suçlamalar hakkında bir açıklama yapmadı. hatta bunun aksine yurtdışında andrew tate i örnek alan çok kişi var.

Okulumuza Romanya'dan öğrenciler gelmişti. Andrew Tate'i sorduğumda Romanya'da çok sevildiğinden bahsetmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı