Andrew Tate hakkında ne düşünüyorsunuz?

Müslüman olmadan önce IŞİD'e gerçek İslam diyen, olduktan sonra 180 derece dönüş yaparak "ya arkadaşlar doğrusu öyle değilmiş, okudum ben", diyen fenomen. Ayrıca İslam'da Müslüman'lık ile ilgili sadece namaz kılmak ve alkol almamak kısmına adapte olmuş. Kursları da scam diye duymuştum. Bunlar hariç bir problemim yok, söylediği şeylere genelde katılırım. Yine de ciddiye alınacak adam mı, orası şaibeli.

Hocam adam İslam'i öğrendikten sonra IŞİD in yaymaya çalıştığı şeyin gerçek İslam olmadığını öğrenmesi iyi ve gayet normal bir şey değil mi?

Neden tutuklandı merak ediyorum.

Çok konuştu hocam 💀 doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı.

Bence çok kral bir adam, insanlara nasıl zengin olunabileceğini ve bir erkeğin nasıl gerçek bir erkek olabileceğini anlatıyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Küçük çocuklara cinsiyetçilik pompalamak için bol bol memeleri olan, İslam dini hakkında bir şey bilmeyip yorum yapan, insan ilişkileri kötü olan asosyallerin "Sigma adam be." diye kendisine sığındığı adam. Niye bu kadar ünlü oldu ve şu saçma "sigma" muhabbeti niye bu kadar tuttu bilmiyorum.

Öğütleri kayda değer diye düşünüyorum boş sıkmıyor diğerleri gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu adamı ilk bu videolardan tanıdım eleman aşırı garip videolar yapıyordu Andrew Tate hakkında.

Hocam adam İslam'i öğrendikten sonra IŞİD in yaymaya çalıştığı şeyin gerçek İslam olmadığını öğrenmesi iyi ve gayet normal bir şey değil mi?

Çok konuştu hocam 💀 doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı.
Ona bir şey demiyorum. Önemli olan tutumu. IŞİD'e gerçek İslam derken konuştuğu videoda nasıl atıp tuttuğunu görsen az çok anlardın. Sonrasında Müslüman olup secdeye kapanıyor da o kadarla kalıyor adamın Müslümanlığı. Kendim inanmadığım için kimsenin inancını da yargılamak bana düşmez de komik geliyor işte, söylüyorum.

Ona bir şey demiyorum. Önemli olan tutumu. IŞİD'e gerçek İslam derken konuştuğu videoda nasıl atıp tuttuğunu görsen az çok anlardın. Sonrasında Müslüman olup secdeye kapanıyor da o kadarla kalıyor adamın Müslümanlığı. Kendim inanmadığım için kimsenin inancını da yargılamak bana düşmez de komik geliyor işte, söylüyorum.

Ben de diyorum ki IŞİD'e konuştuğu zaman İslam'i bilmemesi gayet normal öğrenince sallaması da gayet haklı bana kalırsa o şekilde iseler yapıyorlar çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya baktıntan sonra pek olumlu düşüncem kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı