Andrew tate neden ünlü oldu?

Bu adam zaten ünlüydü, dünya Kickboks şampiyonu.
Youtube Shorts'taki Andrew Tate editlerinin kendisinin internette popülerliğinin artmasındaki etkisi büyük bence. Shorts hakkında en gıcık olduğum şeylerden birisi ise Supra ve 2JZ editleri. Arabalar hakkında en ufak fikri olmayan cahil küçük çocukların Supraaa diyip edit yapmalarına kıl oluyorum. Supra motorunun besleme ve geliştirme imkanının çok olması dışında bir espirisi olmayan, bana göre acayip çirkin bir araba. Hızlı ve Öfkeli'de Brian'ın arabası olduğu için sevilen bir arabaydı ancak şu anda işin tadı kaçmış durumda. Yabancılar bununla iyi dalga geçiyor. ''12 years old Supra fan kids be like'' gibi.
Yukarıda uzun uzun yazarak anlatmak istediğimi özetleyen Ne Vra isimli bomboş kanala bakarak anlayabilirsin, videoları acayip cringe 😀

Bu adam zaten ünlüydü, dünya kickboks şampiyonu.
YouTube Shorts'taki andrew tate editlerinin kendisinin internette popülerliğinin artmasındaki etkisi büyük bence. Shorts hakkında en gıcık olduğum şeylerden birisi ise supra ve 2jz editleri. Arabalar hakkında en ufak fikri olmayan cahil küçük çocukların supraaa deyip edit yapmalarına kıl oluyorum. Supra motorunun geliştirme ve besleme geliştirme imkanının çok olması dışında bir espirisi olmayan çirkin bir araba. Hızlı ve öfkeli'de Brian'ın arabası olduğu için sevilen bir arabaydı ancak şu anda işin tadı kaçmış durumda. Yabancılar bununla iyi dalga geçiyor. "12 years old supra fan kids be like" gibi.
Yukarıda uzun uzun yazarak anlatmak istediğimi özetleyen ne vra isimli bomboş bakarak anlayabilirsin, videoları acayip cringe 😀

Hocam stock supra 1000HP çıkıyor fabrikadan, sonra nismo trd iş birliği yapıp 8000HP'lik versiyon çıkartıyorlar araştırmanızı öneririm(!)

Bu adam zaten ünlüydü, dünya kickboks şampiyonu.
YouTube Shorts'taki andrew tate editlerinin kendisinin internette popülerliğinin artmasındaki etkisi büyük bence. Shorts hakkında en gıcık olduğum şeylerden birisi ise supra ve 2jz editleri. Arabalar hakkında en ufak fikri olmayan cahil küçük çocukların supraaa deyip edit yapmalarına kıl oluyorum. Supra motorunun geliştirme ve besleme geliştirme imkanının çok olması dışında bir espirisi olmayan çirkin bir araba. Hızlı ve öfkeli'de Brian'ın arabası olduğu için sevilen bir arabaydı ancak şu anda işin tadı kaçmış durumda. Yabancılar bununla iyi dalga geçiyor. "12 years old supra fan kids be like" gibi.
Yukarıda uzun uzun yazarak anlatmak istediğimi özetleyen ne vra isimli bomboş bakarak anlayabilirsin, videoları acayip cringe 😀

Yani haklısınız hocam. Supra başlarda güzeldi ama sıktı bir de üstüne benim çevremde de bulunan daha supranın olayını bilmeden sırf popüler kültür diye supraaaa diye gezinenler var maalesef. Benzeri sigma şeyleri içinde geçerli.

Yani haklısınız hocam. Supra başlarda güzeldi ama sıktı bir de üstüne benim çevremde de bulunan daha supranın olayını bilmeden sırf popüler kültür ye supraaaa diye gezinenler var maalesef. Benzeri sigma şeyleri içinde geçerli.

Supra'nın bir olayı yok zaten hocam Toyota'nın yüz karası vasıfsız bir touring arabası. Bu mesaja kahkaha atacak olanlara da not bırakayım JGTC yarışında boy gösteren Supra'da sizin hantal "tüjezi" yoktu, 3S-gte beams motoru vardı.

P. Venklik rol model olmamalı :)

3-5 dikkat çekmeye çalışan özenti velet dışında kimsenin sevdiği yok hocam.

İnsanların gözünü açmaya çalışan birinden nefret ediyorsanız yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı