Android 10'da Wireless ADB açma yöntemi güvenli mi?

Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
Ayarlar Deposu düzenleyecek bir uygulama yükledim. Buradan bir iki ayar açıp Wireless ADB yi açabiliyormuşuz. adb.wifi.enabled gibi. Bu ayar bende yok. Uygulamda da gözükmüyor. Ben yeni ayar ekleyip bu ayarı açarsam bir sıkıntı olur mu?

@Kullanıcı311

Wireless ADB aracını kullanacak mısınız ki? Ayrıca güvensiz değil. Öbür türlü zaten elle ayarlıyorsunuz.

Kimse de sokakta yürürken bilgisayarını açıp adb devices yazıp bir başkasının cihazına saldırmaz. Über bi' senaryo yani.

Wireless ADB aracını kullanacak mısınız ki? Ayrıca güvensiz değil. Öbür türlü zaten elle ayarlıyorsunuz.

Kimse de sokakta yürürken bilgisayarını açıp adb devices yazıp bir başkasının cihazına saldırmaz. Über bi' senaryo yani.
Hayır hocam o başka konu. Ben şimdi bunu yaparsam sistemle ilgili olduğu için çökme gibi sorunlar yaşar mıyım demek istedim.

Hayır hocam niye yaşayasınız? O sadece özellik. Ayrıca güvenliği sorduğunuz için öyle yanıt verdim.
Android 10'da bu özellik direk olarak gelmemiş işte. Ayarlar Deposu'nu düzenleyip bu özelliği açıyormuşuz. Ayarlar Deposu sistem uygulaması.

Maalesef ki sınırlandırmalardan dolayı yeni ayar ekleyemiyorum. Yani açamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı