Android 12 telefona Android 13 Custom ROM yüklenilir mi?

sydk12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forumu biliyordum yeni üye oldum. CrDroid kurmayı düşünüyorum. Telefonum POCO X3 Pro. Telefonu sıfırlamadan önce MIUI 13.01 TR sürümünü kullanıyordum ve Android 12 idi. Kurmak istediğim ROM'un bilgilerinde ise Android 13 yazıyor. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı kurarsam? Teşekkürler şimdiden.

Merhaba arkadaşlar. Forumu biliyordum yeni üye oldum. crDroid kurmayı düşünüyorum. Telefonum POCO X3 Pro. Telefonu sıfırlamadan önce MIUI 13.01 TR sürümünü kullanıyordum ve Android 12 idi. Kurmak istediğim ROM'un bilgilerinde ise Android 13 yazıyor. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı kurarsam? Teşekkürler şimdiden.

Yüklenir ama bence gereği yok.

Merhaba arkadaşlar. Forumu biliyordum yeni üye oldum. CrDroid kurmayı düşünüyorum. Telefonum POCO X3 Pro. Telefonu sıfırlamadan önce MIUI 13.01 TR sürümünü kullanıyordum ve Android 12 idi. Kurmak istediğim ROM'un bilgilerinde ise Android 13 yazıyor. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı kurarsam? Teşekkürler şimdiden.
Hocam zaten X3 Pro da gelen son güncelleme ile Miui 14 ve Android 13 olması lazım

Geri
Yukarı